DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000

4 Temmuz 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde tamamen sizin anaçlık duygularınız kol geziyor. Sevecenlik, koruyuculuk ve acıma üçgeni içinde kurduğunuz düzen, sizin yaşam sorumluluğunuz olmuş durumda. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde daha  dikkatli olun.
3 Temmuz 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Şartlarınızı her yönüyle gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda fazla düşünmemelisiniz. Yoruluyorsunuz.     
2 Temmuz 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen, en son sözü siz söylemek istiyor; bunun için daha fazla çalışıyor ve yoruluyorsunuz.
1 Temmuz 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz. 
30 Haziran 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Hedeflediğiniz amaçlara ulaşmayı bir kariyer meselesi haline getirdiniz. Bugün ön planda olacaksınız.
29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin, denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmalısınız.    
28 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşmalısınız. Bugün sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz. 
27 Haziran 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınız ile neredeyse iç içe giren özel yaşamınızı değerlendirirken, biraz felsefi gözlüklerle olaylara bakmaya çalışın. İpler elinizde olmasa da, çok sesliliğe karşı yaklaşımlarınızı daha ılımlı hale getirmelisiniz.
26 Haziran 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaliteli yaşamayı sevdiğiniz için, tercihlerinizi de bu yönde kullanıyorsunuz. Bugün birçok çalışma içinde olmanıza rağmen, iyimserliğinizden ödün vermediğiniz için, olaylara hemen çözüm üretebiliyorsunuz.
25 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda birçok alternatif sizi bekliyor. Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyeceksiniz.  
24 Haziran 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün katılacağınız toplantılarda karizmatik kişiliğinizle dikkat çekeceksiniz. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Ona gerçek duygularınızı göstermelisiniz. Tutucu tavırlarınız yüzünden problemler çıkabilir.
23 Haziran 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin çok güçlü, geniş olması, sizi farklı yapıyor ve siz bunu başarıyorsunuz. 
22 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gerekli her türlü aktiviteye sahip olmanıza rağmen, yenilikler yerine geleneksel olmayı tercih ediyorsunuz. Yönetici ruhunuz atağa kalkmış durumda ve bugün çevrenizle olumlu etkileşim içinde olacaksınız. 
21 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki anlamda oldukça başarılı bir gününüz. Geleceğinizi etkileyecek kararlar alacaksınız. Ciddi görünüşünüzün altında duygusal bir yapı gizli. Aşk yaşantınızla ilgili hassas bir gün. Sevdiğiniz kişi daha fazla ilgi bekliyor. 
20 Haziran 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızdaki doğru ve yanlışları yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizden beklentileri var. İş birliğine önem vermeniz gereken bir dönem. Bugün bilinçaltınız çok yoğun.
19 Haziran 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gelişen duygusal motivasyonu olumlu bir şekilde ortaya çıkarıyorsunuz. Öncülük yaptığınız konularda farklı değişimler içindesiniz. Sağlığınızla ilgili hassas bir gün içindesiniz.    
18 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde dikkat çekici bir şekilde hareket etmeniz yüzünden, tepki alabilirsiniz. İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Bugün her türlü ortamın farklı yönlerini göreceksiniz. 
17 Haziran 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Sezgilerinizi önemli ölçüde kullandığınız için, farklı yöntemlerle çalışıyorsunuz. 
16 Haziran 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş gücünüzün yüksek olduğu bir dönem. Sağlam çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. Değişimler olacak.  
15 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, kısa mesafeli yollarda ve küçük grup toplantılarında karşılaşacağınız kişilerle etkileşim içinde olabilirsiniz. Ciddi bir havada başlayan beraberlik, sonradan enerjik bir hale gelecektir. Bazı olaylar istediğiniz gibi olacak.
14 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ediyorsunuz. Başarınızı çevresel faktörlerle birleştirmelisiniz. Akıllı insanlarla konuşmayı  daha çok seviyorsunuz.
13 Haziran 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişim içinde olmanıza rağmen, bazı değer yargılarınızda ısrarcı davranmayı kapris haline getirdiniz. Aşkta aksilikler yaşayabilirsiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Olumsuzluklar sizi sıkıyor. 
12 Haziran 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin duygusal yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Onunla yeni bir planlama dönemi başlatacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin farklı ve yaratıcı yönlerinden etkileniyorsunuz. Risk söz konusu.
11 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlı davranışlarınız yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Kuralları siz koyuyor, sonra da isyan ediyorsunuz. Onunla birlikte paylaşımlarınızın mükemmel oluşu, bazı kişilerin negatif bir şekilde dikkatini çekiyor. 
10 Haziran 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aklınız, hala işinizde ve sizi biraz fazla rahatsız eden probleminizle meşgul. Çok yakın arkadaşınızı üzen ve onu yaşamdan uzaklaştıran duygusal sorunları, sizi de etkiliyor ve zihninizi kurcalıyor.  
9 Haziran 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamla oyun oynayamayacağınızı artık bilmelisiniz Sorularınızın cevabı fazla zor değil. Sadece ne istediğinizi bilmelisiniz... Bugün nedense fazla ısrarcı bir davranış biçimini benimsiyorsunuz. Yanlış bir tavır içindesiniz.
8 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi planlarınızla yürüttüğünüz işlerde bugün sorununuz olmasa bile, çevreniz sizinle iletişim kopukluğundan şikayet edebilir. Bazen sevdiğiniz insanı uzaklaştırıyorsunuz. Oysa, siz çok farklı birisiniz. 
7 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklarda yaşadığınız sorunlar yüzünden her an neşeniz kaçabilir. Sevdiklerinizin desteği her zaman sizinle, unutmayın ve aldırmamayı öğrenin. Aşk ilişkilerinizde problemlere tahammülünüz yok. Daha anlayışlı olmalısınız.
6 Haziran 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.
5 Haziran 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kuruntulu yapınızı her zaman ortaya çıkarmıyor ve karşınızdaki kişileri kırmak istemiyorsunuz. Elde ettiğiniz sonuçların size sağladığı yararları görmek, sizi eski kararlarınızdan döndürecektir. Oldukça sabırlısınız. 
4 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Özgürlüğünüzü hiçbir şeye değişmiyor olmanız, çevrenizde hayranlık uyandırıyor. Bazı kusurlarınızı çok iyi saklıyorsunuz.  
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ARŞİV ARAMA

BHA BSHA MHA


1xbet