TEKNOLOJİ

20 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’ne sayılı günler kala hediye arayışları başladı

Samsung’un başlattığı kampanya kapsamında Galaxy S21 Serisi 5G akıllı telefonlardan birini alanlar, Samsung’un seçili Galaxy akıllı saatlerinde bin TL indirim fırsatından faydalanacak.

20 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’ne sayılı günler kala hediye arayışları başladı

Her yeni başlangıçta yanınızda olan ve ellerinizden tutan babalarınızı, her anında yanında olacak şık bir hediye ile mutlu edebileceğiniz o gün yaklaşıyor.

Samsung’un Galaxy S21 Serisi 5G akıllı telefonlarından birini alanlara sunduğu seçili Galaxy akıllı saatlerinde büyük indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

30 Haziran tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılan yetkili Samsung Mağazaları’ndan ya da Samsung online satış kanalından (shop.samsung.com/tr) alınacak Galaxy S21 Serisi 5G akıllı telefon modellerinden birini alanlara, satın aldıkları modele göre Galaxy Watch Active2 ya da Galaxy Watch3 akıllı saatlerde KDV dahil 1.000 TL indirim yapılacak.

Samsung’un hayranlık uyandıran iki teknolojik cihazına aynı anda sahip olabilir, bu ürünlerden birini ya da dilerseniz ikisini birden babanıza hediye ederek onu ne kadar çok düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Babanıza layık olağanüstü inovasyon ve çarpıcı tasarım

Galaxy S21 Ultra 5G, 6,8 inçlik Dinamik AMOLED 2X ekranıyla Galaxy S21 Serisi 5G’nin en büyük üyesi. Bu ekran aynı zamanda Samsung’un şimdiye kadar ürettiği ekranların en akıllısı.

Galaxy S21 Ultra 5G’yi kullanırken artık 120Hz’lik yenileme hızının akıcılığı ile WQHD+ ekran arasında bir tercih yapmadan her ikisine aynı anda sahip üstelik çok sevilen S Pen deneyimini Galaxy S21 Ultra 5G’de kullanılabilir.

Galaxy S21 5G, 6,2 inç ekranı ve hafif tasarımıyla beklenenden çok daha fazlasını sunarken, Galaxy S21+ 5G de daha geniş 6,7 inç ekranı ve daha büyük pil kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Galaxy S21 Serisi’nde yer alan geliştirilmiş 8K Videodan Fotoğraf özelliği, 8K videolardan kristal berraklığında kareler yakalanmasını sağlar. Bu sayede özel anların hiçbir anını kaçırmadan dilenilen anları yüksek kalitede karelerle ölümsüzleştirilebilir.

Babanız günlük aktivite takibinde yeni deneyimlerin keyfini çıkaracak

Birinci sınıf malzemelerle ve popüler döner çerçevenin ince bir versiyonu ile üretilen Galaxy Watch3, hem gece gündüz kullanılacak kadar rahat hem de lüks bir saatteki işçiliğe sahip ayrıca saatin kadranını kişisel tarzına mükemmel şekilde yansıtabilir üstelik Galaxy Watch3 günlük aktivite takibinde yeni deneyimler sağlar.

Galaxy Watch Active2 ile de aynı şekilde stile uygun bir saat kadranıyla bildirimlerin ve günlük fiziksel aktivitelerini rahatça takip edebilir.

Galaxy Watch Active2 hem vücut hem de zihin sağlığınıza özen gösteren bir saat olmasıyla dikkat çekiyor. Bu saatin stres takip özelliğini kullanıp önerilen rehberli nefes egzersizlerini uygulayarak stres atılabilir.