GÜNDEM

30 yıllık tecrübe Belusso Mobilya

Belusso Mobilya 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine iç mimarlık hizmeti ve mobilya satışı başta olmak üzere birçok hizmet sunmaktadır.

30 yıllık tecrübe Belusso Mobilya

Belusso Mobilya 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine iç mimarlık hizmeti ve mobilya satışı başta olmak üzere birçok hizmet sunmaktadır. Bu anlamda kuruluş sektöründe lider bir konumda yer almaktadır. İstanbul merkezli olarak Modoko Mobilya Sitesi'nde faaliyet yürüten firma mobilya sektörü ile ilgili son trendleri bünyesinde barındırmaktadır. Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de mobilyaların sağlam kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Ayrıca fiyat performans noktasındaki oranda Mobilya alımında son derece önem arz eder. Belusso Mobilya bu anlamda fiyat ve performans değerlere göz önünde bulundurulduğu zaman en uygun ve en kaliteli Mobilya seçeneklerini sunar.

En güzel yatak odası takımı Belusso Mobilya'da

Belusso Mobilya en güzel ve en dayanıklı yatak odası takımı seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu noktada aynı zamanda köşe koltuklar yemek odası takımları oturma grupları sandalyeler berjerler sehpalar gibi mobilya çeşitlerini de bünyesinde barındırır. Öte yandan profesyonel bir ekibe istihdam eden firma Türkiye'de ve dünyada mobilya sektörü üzerinde yapılan bütün yenilikleri yakından takip ederek bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmeye gayret göstermektedir. Dijital platformları da giriş yapan kuruluş ürün kataloğunda yer alan ve en beğenilen ürünleri web sitesi üzerinden tüketiciler ile buluşturmayı başarmıştır. Firmanın ayrıca son derece etkin ve verimli bir iletişim hattı da tüketicilerin hizmetine sunulmuştur.