GÜNCEL

50.000 TL'lik Sahibinden Araba ve Ev Sahibi Olma Fırsatı

50.000 TL'lik Sahibinden Araba ve Ev Sahibi Olma Fırsatı

50.000 TL'lik Sahibinden Araba ve Ev Sahibi Olma Fırsatı

 

Ezberleri bozan, ödeme sistemlerini değiştiren, bankalara rakip olan yepyeni bir ödeme sistemi ile ister sahibinden ister sıfır km araç alabilir, canınız istediği taktirde ev sahibi olmak gibi bir hayali gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde meblağ ne olursa olsun, 50 Bin TL, 100 Bin TL ya da kendi belirleyeceğiniz rakamlara sahibinden araba ve ev alabilirsiniz.

Bankacılık ve Konut Kredisi

Geride kalan 15 yılı baz aldığımızda, Mortgage kredi türünün Amerika'dan Türkiye'ye ithal olarak gelmesi ile bankacılık çığır atladı denilebilir.

Bugün, birçok özel bankanın ana gelir kaynakları;

  • Bireysel İhtiyaç Kredileri
  • Konut Kredileri
  • Taşıt Kredileri
  • Kredi Kartları olarak bilinmekte

Tüm bu işlemler içerisinde ana kazanç ise ilk üç kalem olan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi. Bankaların pazarlama stratejileri ve tüm finansman kaynağı bu üç gelire bağlı. Bu sebeple faizlerin yüksek olması da düşük olması da bankayı ilgilendiren bir unsur değil. Sonuç olarak pazarladığı üründen bir şekilde kar etmesini bilen banka, satış sonrası tahsilatından başka bir düşünce barındırmıyor. Ev ya da sahibinden araba almanız bankayı ilgilendirmediği gibi finansmanın uygun bulunmuş olması durumunda size taksitlere ilave olarak faizi de ödemekten başka çare kalmıyor.

Yeni Nesil Tasarruf Modelleri

Yeni nesil ödeme ve tasarruf modelleri sayesinde, tek çare banka değil. Banka faizlerinden kurtulmanın ve bu yükün altında ezilmenin getirisi olan ev, 10 yıllık emeğinizi de çöpe doğru sürüklemeye devam ediyor.

Son yıllarda yaşanan bu sistem sebebi ile uzak ara artış sergileyen daire fiyatlarına, faiz artışı sebebi ile de ek bir külfet eklenmesi, hayatınızın belki de en güzel 10 yılında bir ev kendinize, bir ev de bankaya almanıza sebep oluyordu.

Artık endişe etmenize gerek yok. Bankadan kredi kullanmadan da sahibinden ev sahibi olabilirsiniz. Katılımevim ile çalışarak ev almak ya da bu sistemin bir parçası olarak araba almak hiç de zor değil. Hem de tamamen faizsiz!

Tasarruf Modeli ile Ne Alınır?

Tasarruf modeli ile birlikte satın alabileceğiniz ve mal varlığınıza ekleyebileceğiniz ürünler;

  • Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Rezidans vb. mülkler
  • Ofis, dükkan gibi çeşitli yatırım amaçlı ticari gayrimenkuller
  • Arsa, Tarla, Arazi gibi toprak yatırımı
  • Otomobil, kamyon, kamyonet gibi binek ya da ticari araçlar olarak çeşitlendirilebilir.

Almaya karar verdiğiniz her türden gayrimenkul ve araç alımı, tasarruf modeli ile gerçek oluyor.

Taksitle Senet Karşılığı İşlem

Katılımevim ile gerçekleştireceğiniz tüm işlemler, tamamen yasal ve mevzuata uygun olarak gerçekleşiyor. Katılımevim (www.katilimevim.com.tr), bu işten yalnızca organizasyon bedeli alarak kendi çalışma ücretini kazanmakla yetiniyor. Bunun dışında, bir imece usulünü andıran sistem sayesinde taksitleriniz senetlendirilerek her ay vadesinde ödenmesi sağlanıyor.

 

https://www.katilimevim.com.tr/faizsiz-ev-kredisi-2019-orani-faizsiz-ev-sahibi-olma-yontemi/

https://www.katilimevim.com.tr/50-000-tllik-sahibinden-araba-ve-ev-icin-555-tl-taksitle-araba-ve-ev-sahibi-olma-firsati/

https://www.katilimevim.com.tr/sahibinden-satilik-araba-ve-ev-arayanlar-mujde-555-tl-taksitle-araba-ve-ev-sahibi-olma-firsati/