GÜNCEL

A1 Stor Kapak Sistemleri

A1 firması, plastik yapı ve malzeme üretiminde başarılı bir şekilde ilerleyen firmalardan biridir. Bu bağlamda firmanın bünyesinde oldukça geniş bir ürün skalası bulunmaktadır.

A1 Stor Kapak Sistemleri

A1 firması, plastik yapı ve malzeme üretiminde başarılı bir şekilde ilerleyen firmalardan biridir. Bu bağlamda firmanın bünyesinde oldukça geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Özellikle de süpürgelik modelleri hem plastik hem de alüminyum yapıda karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra stor kapı ve kapak sistemleri de sektörde fazlasıyla tercih edilmektedir. Stor kapak sistemleri özellikle de eşsiz bir görünüm ile yeni tarz dekorasyon isteyenler için birebirdir.

Hem kullanışlı hem de estetik bir görünüm sunan stor dolap veya kapak modelleri oldukça ilgi görmektedir. Kolay açılıp kapanabilir özellikte olmaları ve uzun ömürlü olmaları, ürün kalitesini de kanıtlar niteliktedir. Esnek uygulama alternatifi ve kolay montajlama süreci ile siz de evinizde stor dolap veya kapı kullanabilirsiniz.

A1 Markası Diğer Hizmetleri

Bir plastik markası olarak oluşturulan A1 firması aslında Özemek Plastik firmasının bir oluşumudur. 1970’li yıllardan itibaren ara vermeden hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu bağlamda oldukça uzun süredir sektör deneyimine sahip bir firma olarak karşımıza çıkar. Üstelik firmanın bünyesinde sunduğu hizmetler de müşteriler tarafından bir hayli beğeni toplamaktadır.

Firmanın müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra teminatını yaptığı ürünler de vardır. Bu ürünler arasında vida tapası, süpürgelik modelleri, stor kapı veya dolaplar yer almaktadır. Aynı zamanda plastik sürgü ray profilleri ve sızdırmazlık profilleri gibi ürünler de bulunmaktadır.