Kategorilenmemiş

Ahmet Hakan'dan dikkat çeken tespit: Selçuk Bayraktar'ın özeti bu!

Önceki akşam Tarafsız Bölge'de Selçuk Bayraktar'ı konuk eden Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısında izlenimlerini anlattı. Hakan, "İdeal sahibi olmak ve o ideal doğrultusunda hiç durmadan çalışmak... Selçuk Bayraktar’ın özeti bu" ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan'dan dikkat çeken tespit: Selçuk Bayraktar'ın özeti bu!


Önceki akşam Tarafsız Bölge'de Selçuk Bayraktar'ı konuk eden Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısında izlenimlerini anlattı. Ahmet Hakan'ın bugünkü köşe yazısından ilgili bölüm şöyle: 

 

Geçen akşam Tarafsız Bölge’de Selçuk Bayraktar’ı konuk ettim. Hayatımda ilk kez gördüm Bayraktar’ı... Önyargısız bir şekilde kendisini gözlemledim... Notlarımı aktarıyorum:

- Ekranda konuşurken samimiyet de samimiyetsizlik de... Çarpan etkisiyle yansır izleyiciye... Selçuk Bayraktar’ın olağanüstü samimiyeti, çarpan etkisiyle yansıdı izleyenlere...

 

*

- Apaçık haksızlığa ve iftiraya uğramışlarda... Öfke, kırgınlık ve isyan aynı anda, aynı oranda yükselir. Selçuk Bayraktar’dan yükselen öfkenin de kırgınlığın da isyanın da arkasında bu vardı.