GÜNCEL

Ak Partili Özdemir’den Kartal ziyareti

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Kartallı vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Ak Partili Özdemir’den Kartal ziyareti

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Kartallı vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın “Yüz Yüze 100 Gün’’ projesi kapsamında AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Kartal'da vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özdemir, Ak Parti belediyeciliğinin bilgi, birikim ve tecrübelerini anlattı. 

“Yaklaşımımız, milletimize göre hareket etmektir”

Programda bir konuşma yapan İl Başkanı Kabaktepe, AK Partili belediyelerin AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini temsil ettiklerini vurguladı. Kabaktepe, “AK Partimizin temel yaklaşımı milletimize rağmen değil, milletimize göre hareket etmektir” dedi.

Program sayesinde milletle birlikte karar alma sürecinde 39 ilçedeki vatandaşların umutlarını, taleplerini, bakış açılarını en yetkili organlara duyurma iletişim mekanizması oluşturulduğunu kaydeden Kabaktepe, “Bakanlarımız, genel başkan yardımcılarımız, milletvekilleri, belediye başkanları sahadalar. Bu program iletişimi güçlendiren bir çalışmadır. Zaten AK Parti olarak biz 20 yıldır sürdürmekteyiz.” ifadesini kullandı.

İlçedeki esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özdemir, AK Partili belediyelerin her daim halk ile iç içe olduğunu söyledi.

Özdemir, “Vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz, hasret gideriyoruz ve sohbet ediyoruz. Her zaman olduğu gibi istişare kültürünü yaşatan belediye başkanı olarak vatandaşların görüş, düşünce ve temennilerini alıyoruz. Hizmet kalitemizin artmasında ve projelerimizin değer bulmasının temelinde kuşkusuz istişare kültürü bulunmaktadır. Vatandaşlarımız her zaman bizlere teveccüh gösteriyorlar. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Hibya Haber Ajansı

ismail ustaismail usta