Haber Nokta Güncel Haberler
HV
03 ARALIK Cumartesi 05:31

Akacan Holding Hakkında

Akacan Holding yönetim kurulu başkanı olan Bulut Akacan son yıllarda hayata geçirmiş olduğu projeler ile adını sıklıkla duyuruyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2022 12:20
Akacan Holding Hakkında

Akacan Holding yönetim kurulu başkanı olan Bulut Akacan son yıllarda hayata geçirmiş olduğu projeler ile adını sıklıkla duyuruyor. Başarılı iş insanı Bulut Akacan büyük projelere imza atarak ülke ekonomisine de önemli ölçüde katkı sağlıyor. Bu nedenle de birçok insan Bulut Akacan kimdir? Başlığı altında araştırma yaparak Bulut Akacan ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor.

Bulut Akacan Kimdir?

Bulut Akacan genç ve başarılı iş adamlarından biridir. Aslen Kıbrıslı olan Bulut Akacan 1983 doğumludur ve Kıbrıs Bostancı Güzelyurt'ta dünyaya gelmiştir. Türk Maarif Koleji'nde ilk ve orta öğrenimini tamamlamış olan Bulut Akacan daha sonra Amerika'nın Missouri eyaletine giderek burada Kansas City Of Missouri üniversitesi ekonomi bölümünü bitirmiştir. Bulut Akacan günümüzde Akacan Holding yönetim kurulu başkanlığı yapmaya devam ediyor.

Pek çok başarılı projeye imza atarak başarılı çalışmalarını sürdüren Bulut Akacan'ın yönetmiş olduğu Akacan Holding'in 30 yıllık bir geçmişi bulunuyor. Öte yandan şirketin yönetim kurulu başkanı olan Bulut Akacan'ın ise şirkette 15 yıllık deneyimi söz konusu. Bulut Akacan şirket işlerinin yanı sıra spor ile de oldukça yakından ilgili. Bulut Akacan bir dönem Kıbrıs Girne Spor kulübünde başkanlık da yapmıştır. Yine bir dönem ekonometri dergisinde ve çeşitli gazetelerde de köşe yazarlığı yapmıştır. Şerife Akacan ile evli olan iş insanı Bulut Akacan iki çocuk babasıdır.

 

TANITIMTANITIM

Tanıtım

YORUMLAR
1xbet
1xbet