GÜNDEM

Akika Kurbanı Adağı Bağışı

Adak adamanın manevi ve özel bir sorumluluğu bulunur. Bu sorumluluklardan bir tanesi de akika kurbanı kesmek ve dağıtmaktır.

Akika Kurbanı Adağı Bağışı

Adak adamanın manevi ve özel bir sorumluluğu bulunur. Bu sorumluluklardan bir tanesi de akika kurbanı kesmek ve dağıtmaktır. Akika kurbanı kesimi için günümüzde dernekler faaliyet sunuyor. Sizin bağışlamış olduğunuz kurbanları kesen dernek, bu bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için çalışmalar yapıyor.

Nakit ve gıda alanında da yardım yapan dernekler hazırlamış oldukları projeler kapsamında yardım yapacakları adreslere gıda kolileri, giyim malzemeleri ve sağlık gereçleri hazırlayarak bu yardımları sunuyor. Böylelikle ihtiyaç sahiplerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ülkemiz yardım yapma konusunda büyük bir bütçeye sahip olurken bu bütçenin doğru adrese ulaşması konusu da büyük önem arz ediyor. Bu bakımdan doğru Derneği tercih etmek de çok büyük önem taşıyor.

Akika Kurbanı Nereye Bağışlanır?

Adak kurbanı ve akika kurbanı bağışlarınızı Şefkateli Derneği sitesine ulaştırabilirsiniz. Derneğe yapmış olduğunuz bağış sayesinde vicdani bir görevi yerine getirebilir, yoksulların hayır dualarını alabilirsiniz. Sitede birçok sosyal sorumluluk ve insani yardım projesine yer veriliyor. Ülkemiz ve dünya ülkelerinde yardıma muhtaç olan kişilere site yardım yapma hizmeti götürüyor. Sizler de siteye ulaşarak akika kurbanı bağışı yapabilirsiniz.

Önemli ve Vicdani Görev: Kurban Bağışı

Vicdani bir görev niteliği taşıyan bağış ve yardım hizmetlerini siteden yapabilir ve bu manevi değere sahip olabilirsiniz. Sitede yardım faaliyetleri ve çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler sunuluyor. Sizlerde bu bilgilerden edinebilir ve yapacağınız yardıma karar verebilirsiniz. Şefkateli Derneği sitesine ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sefkatelidernegi.org.tr/sayfa/akika-kurbani.html