GÜNDEM

Aklınızdaki Tasarım Gerçek Olsun!

2016 yılında ufak bir makine tasarlama ve baskı makinesi üretim yeri olarak kurulan 3d Baskı Tasarım firması, günümüzde de aktif şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Aklınızdaki Tasarım Gerçek Olsun!

2016 yılında ufak bir makine tasarlama ve baskı makinesi üretim yeri olarak kurulan 3d Baskı Tasarım firması, günümüzde de aktif şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Firma, kurulduğu dönemden bu yana kendini fazlasıyla geliştirerek makine üretiminin de ardına geçmiş ve üç boyutlu baskılar yapmaya başlamıştır. Firma çalışanları aklınızdaki hayalini kurduğunuz bir tasarımın sizlere ilk olarak sanal halini gösterir. Daha sonrasında 3d yazdırma işlemi ile talep ettiğiniz ürünün gerçeğine kavuşabilirsiniz. Bu sayede aklınızdaki tasarım ve ya modelin gerçekten nasıl olabileceğini bizzat deneyimleyebilirsiniz. Firmanın sağladığı kaliteli çalışma stili, müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmasını sağlamaktadır. 

3D Baskı Tasarım Aldığı Referanslar

3D Baskı Tasarım firması, kafanızda oluşturduğunuz her görüntünün talep ettiğiniz ebatlarda gerçeğe dönüşmesini sağlamak için baskılama hizmeti sunan bir markadır. Bu esnada fazlasıyla hızlı bir çalışma performansı sağlayarak sizlere en iyi şekilde ürünleri de kargolar. Üstelik firma çalışma deneyimi boyunca oldukça önemli markalardan referans almayı da başarmıştır. Aşağıda sizlere maddeler halinde firmanın şimdiye kadar ortak çalışma sağlayıp referans aldığı bazı markaları sıraladık. 

  • Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş.
  • Havelsan
  • İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü
  • Eshel Group
  • Toyota

Belirttiğimiz marka ve işletmelerin hepsi firma ile belli bir dönem ortak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu açıdan firmanın çalışma sağladığı 3d yazıcı ve baskı hizmetleri fazlasıyla profesyonel bir işleyişle devam etmektedir.