GÜNCEL

Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann’dan Kalp atışını hızlandıran dans

Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann’dan Kalp atışını hızlandıran dans

Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann’dan Kalp atışını hızlandıran dans

Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann bahçelerinde yeteneklerini sergiliyordu. Hem eğlenmek hem de vakit geçirmek isteyen çift yeteneklerini ortaya koyarken aynı zamanda dans da ediyordu. Bu anları kayıt altına alan ünlü çift sevenlerinin yüreğini hoplattı. Ünlü çiftin dansı sevenleri tarafından defalarca izlendi.

Chelsea ve West Ham Kadın Futbol takımında ter döküyorlar

 Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann  Chelsea ve West Ham kadın futbol takımında hünerlerini sergiliyor. Yetenekli oyuncular yeşil sahada yeteneklerini gösterdikleri gibi evlerinin bahçesinde de hünerlerini sergilemeye devam ediyor.

Kısa sürede yoğun beğeni topladı

 Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachman futbolda şov yaptıkları gibi bahçelerinde de topla şovlarına devam ediyor. Top görünce dayanamayan ünlü çift yeteneklerini dans eşliğinde ortaya koydu. Bu esnada danslarını videoya alıp sosyal medyada paylaşan çiftin videosu kısa sürede binlerce beğeni topladı.

 Tiktok’ta onlar da var

 Son zamanlarda yoğun olarak kullanılmaya başlanan tiktok uygulamasını Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann da kullanıyor. Ünlü çift uygulamayı kullanmakla kalmayıp tiktok akımlarına da eşlik ediyor. Kadın futbolunun yıldız isimlerinden olan Alisha Lehmann ve sevgilisi Ramona Bachmann top üzerindeki yeteneklerini sergilerken danslarıyla daha da etkilediler. Danslarını videoya alan ünlü çiftin tiktok videosu kısa süre içinde yoğun bir ilgi gördü.