GÜNDEM

Annelerin İlk Tercihi Bebek Zıbınları

Bebek zıbınları sitesi üzerinde birçok kategoride farklı zıbın modelleri vardır.

Annelerin İlk Tercihi Bebek Zıbınları

Bebek zıbınları sitesi üzerinde birçok kategoride farklı zıbın modelleri vardır. Baskılı bebek zıbınları, isme özel, kişiye özel bebek zıbını, yastık, önlük ve aile kombinleri ile sizlerle buluşuyor. Ayrıca bütün ürünleri doğal materyaller ile yapılıyor olması da oldukça dikkat çekici bir detaydır. Özellikle bütün bebek ve aile ürünlerinde %100 pamuk kullanımı gerçekleşiyor. Bu sayede bebeklerinizin cildi her zaman ilk günkü gibi sağlıklı kalıyor. Bebek zıbın üretiminde zıbınlar için kullanılan baskılarda kesinlikle vinil ve transfer yoktur. Tamamen organik tekstil mürekkepleri ile gerçekleştirilir. Ayrıca kumaşın içine işler ve esnektir. Elinizle dokunduğunuzda da sizi de bebeğinizi de rahatsız etmeyecektir.

Bebek zıbını konusunda ürünlerin kişiye özel olması da anneler için ayrıcalıktır. Çünkü her annenin bebeği özeldir. Farklı zıbınlar ile bu durumu daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Hatta bebeklerinizin özel günleri için taleplerde bulunabilirsiniz. Örneğin 40’lık, 1 aylık, 12. Ayı, vs gibi farklı seçenekler ile baskılar tercih edebilirsiniz.

Siparişlerin Gelme Süreci Hakkında

Site üzerinde bulunan tüm baskılı zıbınlar, zıbın setleri, ikiz zıbınları, aile kombinleri, bebek yastıkları ve önlükleri kişiye özel tasarımlarla üretildiğini unutmayınız. Bu nedenle verdiğiniz siparişler bu doğrultuda 1 ila 3 iş günleri içerisinde hazır edilmiş olur. Hazırlanan ürünler beklemeden dikkatli bir şekilde kargoya verilir ve adresinize kadar ulaştırılır. Site üzerinde yapacağınız bütün alış veşinizde kredi kartı ya da havale ile ödemeler gerçekleştirmeniz mümkündür.