GÜNDEM

Atari Makina Çeşitleri Hakkında Bilgi

2008 yılından günümüze kadar atari makinası alanında hizmet vermeyi başarmış olan Star Oyun Esenyurt da kurulmuştur.

Atari Makina Çeşitleri Hakkında Bilgi

2008 yılından günümüze kadar atari makinası alanında hizmet vermeyi başarmış olan Star Oyun Esenyurt da kurulmuştur. İstanbul üzerinden bütün Türkiye’ye kolay bir şekilde hizmet akışına sahiptir. Birbirinden ilginç atari makinası ile eğlencenize farklı bir tat katın. Eskinin ruhuyla birlikte nostaljik anlara imza atın.

Nostalji atari makinası alanında ön plana çıkmış olan Star Oyun firması hem üretimini gerçekleştiriyor hem de satışını gerçekleştirerek bu ölümsüz makinaların ruhunu yaşatmaya devam ediyor. 1970 lerden günümüze kadar gelmeyi başaran atari makine oyunları ile birbirinden keyifli oyunların tadını çıkartın. Ayrıca birçok oyun çeşidiyle birlikte binlerce oyuna ulaşmak mümkündür.

Atari Makina Özellikleri

Arcade atari makinası ile ön plana çıkmış olup birçok kategoride hizmete devam ediyor. 55,63 ve 82 ekrana sahip farklı jeton ve para ile çalışan atari makinalarının üretimi devam etmektedir. En kaliteli malzemeden ve görsel olarak da inanılmaz şekilde ilgi çeken makinalar yapılarak hizmete devam edilmektedir.

Firmanın ürettiği atari makinaları görüntüyü de en iyi şekilde ön plana çıkarmıştır. Dikkat çeken görselleri ile ticari işletmenizde oldukça ilgiyle karşılanacaktır. Tüm atari makinalarınız teknolojik gelişimlerin takibiyle birlikte oluşturulmuştur. Arcade atari makinalarının çözünürlük görüntüsü oldukça kalitelidir ve size piksel piksel bir görüntü sunmaz. Ekran üzerindeki oyunların objelerini net bir şekilde görebilirsiniz. Oyuncular için farklı bir alternatif olan atari makinalarının keyfine sizlerde varın.