GÜNDEM

Balans Aş Faaliyet Alanları

Balans aş uzun yıllardan beri bu sektöre gönül vermiş olup birçok projede yer almıştır.

Balans Aş Faaliyet Alanları

Balans aş uzun yıllardan beri bu sektöre gönül vermiş olup birçok projede yer almıştır. Avrupa Birliği Kırsal Altyapı projeleri, DSİ yer altı ve yer üstü sulama projeleri, köy içme suları, kanalizasyon ve AG-OG projeleri, sayısal katadastral harita yapımı, kıyı ve taşkın koruma olmak üzere sayısız projenin içerisinde bulunmuştur. Daima innovatif olmayı başarmış ve bu doğrultuda devam etmiştir. Aynı zamanda uzman ekibinin yanı sıra genç ve dinamik çalışma arkadaşlarına sahiptir. Günümüz çağına uygun bir şekilde teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde takip etmektedir. Uzman deneyim ve geniş makine parkı faaliyetlerinde aktif olmayı başarmıştır. Hem topluma hem de müşterilerine yararlı olmayı başarmasıyla birlikte Balans Yapı olarak adını duyurmuştur. Sadece ülkemizde değil dünyada birçok ülkede de bilinmektedir.

Baraj İnşaatı

Balans firması birçok baraj çalışmasında yer almayı başarmıştır. Her birinde de şirket olarak başarılı bir imza atmıştır. Özellikle de son zamanlar da su kıtlığının da baş gösterdiğini düşünürsek barajlar ülkemizde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca sadece ülkemiz içerisinde de değil dünya üzerinde de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Suyun her damlasını önemseyen ve bu doğrultuda hem tarım faaliyetleri hem de köy içme suları faaliyetleri göstererek gönülleri fethetmiştir. Baraj çalışmalarıyla da birlikte doğru alanları değerlendirerek topluma ve devlete kazançlar elde ettirmeyi de başarmıştır.