Haber Nokta Güncel Haberler
HV
28 KASIM Pazartesi 05:31

Başkan Sarı, Mimarlar Günü'nü kutladı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 3 Ekim Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren mimarlar ile Belediye Meclis Salonu'nda bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-10-2022 12:29
Başkan Sarı, Mimarlar Günü'nü kutladı

AFYONKARAHİSAR - 04.10.2022 - HİBYA - Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 3 Ekim Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren mimarlar ile Belediye Meclis Salonu'nda bir araya geldi.

Mimarları ile bir süre sohbet ederek, günün anısına pasta kesimi gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, mimarlık mesleğinin öneminden bahsederek, yapmış oldukları güzel hizmetler dolayısıyla mimarlara teşekkür etti.

Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Gerçekten mimarlarımız çok önemli bir mesleği icra ediyorlar. Şahsımda İnşaat Mühendisi bir belediye başkanı olarak ilçemizde güzel eserler bırakmak adına güzel projelere imza atıyoruz. Mimarlık mesleğinin üstadı Mimar Sinan’ı rahmet ve saygıyla anıyor, bu duygu ve düşüncelerle başta ilçemizde ve belediyemizde hizmet veren mimarlarımız olmak üzere tüm mimarlarımızın 3 Ekim Dünya Mimarlık günlerini en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi


Hibya Haber Ajansı

ismail ustaismail usta

YORUMLAR
1xbet
1xbet