Haber Nokta Güncel Haberler
HV
31 MART Cuma 12:50

Başkan Topaloğlu Riga'da Kemer'i tanıtacak

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’daki fuarda başlattığı tanıtım atağına hız kesmeden devam ediyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-01-2023 15:02   Güncelleme : 31-01-2023 15:02
Başkan Topaloğlu Riga'da Kemer'i tanıtacak

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’daki fuarda başlattığı tanıtım atağına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Topaloğlu, İzmir, Hollanda ve Almanya fuarlarından sonra Letonya’nın başkenti Riga’daki 28. Uluslararası Turizm ve İhtisas Fuarı’nda Kemer’in tanıtımını yapacak.

Belediye Başkanı Topaloğlu, 3-5 Şubat tarihleri arasında yapılacak Riga Fuarı’na katılım sağlayarak Kemer standına gelen ziyaretçilerle ikili görüşmeler yaparak Kemer’e daha fazla turist çekmek adına çalışmalar yapacak.

Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kemer’de her yıl çok sayıda Letonya’lı misafir ağırladıklarını belirten Başkan Topaloğlu, “Kemerimizi yurt dışında en iyi şekilde tanıtmaya devam ediyoruz. Tanıtım atağına Londra’dan başladık ve arkasından Hollanda ve Almanya fuarlarıyla devam ettik. Arada İzmir Fuarına da katılım sağladık. Hız kesmeden de Letonya’ya gidiyoruz. Geçen yıl Kemerimizde 42 bin 305 Letonyalı misafir ağırladık. Bu sayıyı artırmak için elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız. Kemer’e hiç gelmeyen Letonyalıların ilçemizi keşfetmesine yardımcı olacağız.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

AdminAdmin

YORUMLAR
1xbet