Haber Nokta Güncel Haberler
HV
03 ARALIK Cumartesi 06:18

Başkan Yüce: “Sakarya’nın tarım geleceğine yön vermeye devam edeceğiz”

Sakarya Büyülşehit Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk ve beraberindeki heyeti konuk etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2022 15:36   Güncelleme : 25-11-2022 15:36
Başkan Yüce: “Sakarya’nın tarım geleceğine yön vermeye devam edeceğiz”

SAKARYA - 25.11.2022 - HİBYA - Sakarya Büyülşehit Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Ticaret borsası tarımda konusunda en önemli paydaşlarımızdan birisi. Buluşmalarımızda da ana gündemimiz tarım. İnşallah birlikte güzel çalışmalara imza atacak, Sakarya’nın tarım geleceğine yön vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Ekrem Yüce şöyle devam etti:

“Şehrimizin daha da ileriye taşınmasında, yarınımızın geleceği olan çocuklarımıza daha iyi bir hayat sunmak adına çok önemli adımları Sakarya’mızda gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir olarak paydaşlarımızla birlikte tarımın sanayi ile entegrasyonuna dönük uygulamalara önem ve destek veriyoruz. Bizler Sakarya’yı seviyoruz. Hem ilimizin hem de ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacak, şehrimizin menfaatine olacak her türlü çalışmada elimizi taşın altına koymaya hazırız."

Buluşmada Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, büyükşehir belediyesi’nin Sakarya için hayata geçirdiği yatırımları yakından takip ettiklerini ifade ederek, tarım özelinde yapılan projeler için Başkan Yüce’ye teşekkür etti.


Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin

YORUMLAR
1xbet
1xbet