GÜNDEM

Bedava Pepsi Kodları

Pepsi ülkemizde içim sektöründe ünlü olan bir markadır.

Bedava Pepsi Kodları

Pepsi ülkemizde içim sektöründe ünlü olan bir markadır. Pepsi kapaklarında birçok fırsat bulunuyor. İnsanlar kullanılmamış Pepsi kodu kullanarak bir takım ücretsiz haklar elde edebilir. Bunlardan ilki okey oynamak için 101 Plus Pepsi kodudur. Bu kod ile birlikte 101 Okeye ücretsiz girilebilir.

Bedava Pepsi Kodları Hangi Ürünlerde Yer Alır?

Pepsi kodu 101 Okey Plus, çip kodu gümüş açma halkalı, Pepsi siyah açma halkalı, Pepsi siyah kapaklı ve beyaz üstü siyah kazandırio baskılı Pepsi Max ve Twist gibi pepsi markalı içecekler de bulunur.

Bedava Pepsi Kodları Nasıl Kullanılır?

Bu kodlar farklı internet platformlarında paylaşıldığı ve tükendiği için sürekli olarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Güncel olarak En Bilgin adlı siteden kodların güncelliği takip edilebilir. Sitede var olan Pepsi kodu kişiler takip ederek teker teker denemelidirler Kodlar ile birlikte oyun hesaplarına ücretsiz oyun parası yüklenebiliyor.

Sitede genellikle kodlar yorum panelinde yer alan iletiş kısmında paylaşılarak bulunabilir. Sitede yer alan Pepsi kodları ile birlikte kullanıcılar okey, tavla gibi oyunlarda çip puanı elde edebilir. Ücretsiz kazanılan çipler sayesinde oyunlara ara vermeden devam edebilirler. Pepsi kodları diğer başka oyunlarda da geçerli oluyor. Bazı kişiler ellerinde bulunan bu Pepsi kodlarını satışa çıkarabilir. Güncel olarak En Bilgin adlı sitede kodları ücretsiz bulabilirsiniz. Kodlar aynı zaman da oyunlarda veya İnternet paketi şeklinde bazı platformlarda Pepsi çip olarak kullanılır. Sizde sitede yer alan kodları takip ederek ücretsiz çip para kazanabilirsiniz.

Kaynak: https://enbilgin.net/bedava-pepsi-kodlari/