GÜNDEM

Bigo Live Resmi Ajansı

Bigo Live resmi ajans olarak da nitelendirilen Leopar Agency, yayıncı olmak isteyen herkes için çeşitli olanaklar sağlıyor.

Bigo Live Resmi Ajansı

Bigo Live resmi ajans olarak da nitelendirilen Leopar Agency, yayıncı olmak isteyen herkes için çeşitli olanaklar sağlıyor. Bigo Live üzerinden ajansın yayıncısı olarak sizler de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de son dönemlerde online platformlara olan ilgi artışı, pek çok kişinin yayın açarak para kazanma ve sohbet ederek eğlenceli dakikalar geçirme isteklerini de arttırmıştır. Bu bağlamda Bigo Live, yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan resmi bir platform olarak hizmet sunmaktadır. Üstelik yayın açmak için tek yapmanız gereken yayıncı başvurusunu doldurarak Leopar Agency platformuna göndermeniz.

Nasıl Bigo Live Yayıncısı Olursunuz?

Bigo Live aracılığı ile yayıncılık hayallerine kavuşmak istiyorsanız bu süreçte yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Leopar Agency online web adresine erişim sağlayın ve Bigo Live yayıncı ol başvurusu kısmına tıklayın. Burada istenilen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra başvuruyu gönderebilirsiniz. Daha sonrasında ise Bigo Live mobil uygulamasını telefona indirerek kayıt oluşturma işlemlerini yapılması gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde Leopar Agency ajansının yayıncılarından olabilirsiniz. Üstelik oldukça yüksek oranlarda da para kazanmaya ve keyifli dakikalar geçirerek izleyici kitlesini arttırmaya başlayabilirsiniz.

Bigo Live Yayın Kuralları Nelerdir?

Bigo yayıncı ol başvurusu onaylandıktan sonra Leopar Agency tarafından belirlenen yayın kurallarına uymanız gerekmektedir. Genel anlamda yayın kurallarını aşağıda sizlere maddeler halinde sıraladık.

  • Araba sürerken yayın açılmamalıdır.
  • Yayın süresince dekolteli bir görünüm olmamalıdır.
  • Herhangi bir kurum ya da kişiye karşı hakaret içeren konuşmalar yapılmamalıdır.
  • Rekabetçi uygulamalar konusunda konuşulmamalıdır.
  • Greedy BIGO, Yummy BIGO veya Fisher BIGO gibi oyunlar yayın esnasında oynanmamalıdır.

Belirtilen tüm kurallara dikkat edilmelidir aksi halde kurallara uymayan yayıncılar tespit edildiklerinde direkt olarak banlanacaklardır. Bu bağlamda iyi ve kaliteli bir ortamda en iyi şekilde eğlenerek para kazanmak isteyenlerin belirttiğimiz kurallar çerçevesinden dışarı çıkmaması önemlidir. Peki, en iyi yayın nasıl yapılır?

En İyi Yayın Yapma

Bigo Live üzerinden yayıncılık hayatına atılan kişiler için en iyi yayın kalitesine sahip olmak önemlidir. Bu sayede yayıncılar izleyici kitlelerini genişletebilir ve daha fazla hediye elmas kazanabilirler. Öncelikle iyi bir yayın yapabilmek için ışıklı tripod kullanılabilir bir seçenektir. Görüntünün kaymaması ve yeterli ışığı sağlayabilmesi için bu tarz materyaller tercih edilebilir. Arka plan mümkünse sade ya da yayıncının konseptine uygun bir tasarıma sahip olursa daha estetik bir görünüm olur. Ayrıca en iyi şekilde yayıncılık yapabilmek için kullanılan kameranın görüntü kalitesi ve ses aktarımının gücü de verimli olmalıdır.

Bigo Live Yayıncılık İle Para Kazanma

Bigo Live üzerinden yayın yaparak para kazanmanız oldukça mümkündür. Yayınların bir ay içerisinde minimum 30 saat sürmesi gerekmektedir. Aynı zamanda izleyicilerin gönderdiği elmas hediyelerin de en az 10.000 tane olması yeterlidir. Bu sayede yüksek oranlarda dolar bazında para kazanabilirsiniz.