GÜNDEM

Birden Fazla Avantaj İle TP Mobil!

Aradığınız konfora tümüyle sahip olabilmeniz için oluşturulmuş olan ve içerisindeki imkanlar ile sizin için büyük bir adım olarak görünen TP Mobil, bir uygulama olarak geçiyor.

Birden Fazla Avantaj İle TP Mobil!

Aradığınız konfora tümüyle sahip olabilmeniz için oluşturulmuş olan ve içerisindeki imkanlar ile sizin için büyük bir adım olarak görünen TP Mobil, bir uygulama olarak geçiyor. Telefonlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz bir uygulama olmasının yanında indirme işlemleri sırasında da sizden herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor.

Ayrıca ne zaman olduğu fark etmeden, günün her saati içerisinde mobil ödeme olarak, farklı ödeme yöntemleri ile yakıt alabiliyorsunuz. Bu sistemin yanında daha birçok seçenek daha bulunduruyor ve sadece para işlemleri ile de kalmıyorsunuz. TP Mobil yol boyunca size gerekli olan çoğu hizmette yardımcı olmanın yanında araçlarınızı içerisine kaydetmeniz durumunda, istasyonlarda araç bilgilerinizin doğru şekilde görülmesi ve yanlış bir yakıt dolumu yapılmasının da tamamen önüne geçiyor.

Ayrıcalıkları İle TP Mobil!

Akaryakıt kredisi kullanmanıza da imkan tanıyan TP Mobil, ayrıca en yakın istasyonu görebilmeniz için de bir fırsat.  İçerisinde bulundurduğu navigasyon hizmetini kullanarak yol boyunca etrafta olan istasyonlardan da haberdar olabiliyorsunuz. Dijital cüzdanı kullanabilmenin yanında TP Mobil alışverişlerinizde de kullanabileceğiniz bir sistem. Size büyük kampanyalar sunmanın yanında özellikle ayrıcalıklı ve özel hissetmenize de ortam hazırlıyor.

Hazır limit kullanımı yapabileceğiniz bu TP Mobil, ayrıca QR Kod ile de para trafnsferleri yapabileceğiniz bir sistem. Size bazı konularda sunduğu öncelikler, tümüyle sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkarıyor.