MAGAZİN

Cansu Dere'de covit 19 oldu

Cansu Dere, önceki akşam Etiler'de objektiflere yansıdı. Aşk hayatında bir sadakatsizliğe uğrayıp, uğramadığı sorulan oyuncu, şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Yıllardır özel hayatı hakkında konuşmayan Dere, "Evet, ben de sadakatsizliğe uğradım. Maalesef benim de başıma geldi" dedi

Cansu Dere'de covit 19 oldu

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Uzun zamandır ekranlara dönmek için gün sayan oyuncu Cansu Dere, önceki akşam Etiler'deki bir mekanda yemek yedi.

Yapımcı Fatih Aksoy, Nurgül Yeşilçay, Berrak Tüzünataç ve Özge Özpirinççi de düzenlenen yemeğe katıldı. Mekandan ilk olarak Tüzünataç ve Özpirinçci çıkış yaptı. Fatih Aksoy'un çıkmasından sonra mekandan ayrılan Cansu Dere, kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti.

Dizi için çalışma içinde olan Dere, rol arkadaşı Caner Cindoruk hakkında, "Çok iyi bir ikili olduk, çok güzel vakit geçiriyoruz" şeklinde konuştu. Aşk hayatında bir sadakatsizliğe uğrayıp, uğramadığı sorulan Cansu Dere, şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Cansu Dere: Ben de sadakatsizliğe uğradım - Magazin haberleri Yıllardır özel hayatı hakkında konuşmayan Dere, "Evet, ben de sadakatsizliğe uğradım. Maalesef benim de başıma geldi" ifadelerini kullandı.