Kategorilenmemiş

Cevdet Yılmaz 'bazıları harekete geçti' deyip duyurdu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ülke TV'de yayımlanan "Uluslararası Gündem" programında Haber7 yazarı Taha Dağlı'nın sorularını cevapladı. Yılmaz programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Cevdet Yılmaz 'bazıları harekete geçti' deyip duyurdu!


Cevdet Yılmaz'ın açıklamalarından satır başları; 

 

Olmayan bir takım meseleleri ortaya koyarak bu başarılı gündemi baltalamamak gerekli. Türkiye en şanslı ülkelerden biri olacak. Korona sonrası dönemde önemli fırsatlar bekliyor. Dünya, tedarik zincirinin değişeceği bir ekonomiye doğru gidecek. 

Önümüzdeki dönemde sağlık alanında önemli bir sıçrama bekliyorum. Yeni yeni ürünler, özellikle sağlık sektöründe büyük gelişmeler yaşanacak. Bu sayede Türkiye daha önemli konuma gelecek. 

"HÜKÜMETİMİZ BUNU TESPİT ETTİ"

Bir finansal hareketlenmenin iki boyutu var. Birincisi doğal hareketlenme. Bu hareketlenme normal bir takım süreçlerden geçer. Türkiye'nin gelişmesinden veya siyasi iktidardan rahatsız olanlar Türkiye'de ekonomiyi bozarak kazanç elde etmeye çalışıyorlar.

Ayrıca bazı çevrelerin de bir takım hareketlenmeler içinde olduğunu hükümetimiz tespit etmiş durumda. Türkiye bu konularda daha şerbetli. Bu tarz saldırılar geçmişte çok oldu biliyorsunuz.