GÜNDEM

Country Strike Tarihçesi

1999 yılında Valve tarafından nişancı oyunu olarak geliştirilen ve Half Life modifikasyonunda geliştirilerek yayınlanan oyun bilgisayar oyun severleri için en önemli oyunlar arasındadır.

Country Strike Tarihçesi

1999 yılında Valve tarafından nişancı oyunu olarak geliştirilen ve Half Life modifikasyonunda geliştirilerek yayınlanan oyun bilgisayar oyun severleri için en önemli oyunlar arasındadır. Microsoft tarafından piyasaya sürüldükten sonra serinin ilk oyunu olan Counter Strike önceleri Xbox, os x ve linuxta oyun severler ile buluşmuştu.

Oyuna giren takım oyuncularından bir grup terörist, diğer bir grup ise teöristlere karşı direnen ve oyunlarını bozmaya çalışan terörle mücadele ekiplerinden oluşuyor. Ct ve t gruplarının amansız mücadelesi için half life indir konusunda Cs Yıldızı sitesinden destek alabilirsiniz.

Oyuna Nasıl Giriş Yapılır?

Cs 1.6 versiyonu oyun için en son güncellenen sürümdür. Oyuna başlarken takımlar dörder kişi olarak planlanır. İlk girişte herkesin birer tane canı ve silah olarak da bir tabancası ile bir bıçağı bulunur. Belirlenmil olan bir harita üzerinden bomba imhası, rehine kurtarma ya da suikast görevleri yerine getirilir. Görevleri yaparken oyun içerisinde ekstra ekipmanlar alabilirsiniz. Bazı maddi bonuslar elde etmek için yerine getirilmesi gereken görev başlıkları bulunur.

Raund kazandıkça bonus kazanırdınız. Ayrıca düşman öldürmek, rehine takibi için talimat vermek, rehine kurtarmak, bomba yerleştirmek ya da bomba imha etmek görevleri oyun içinde kullanabileceğiniz bonusları kazanmasını sağlar. Nisan 2013 ten itibaren tüm platformlarda server sağlayıcılar sayesinde cs 1.6 indir seçenekleri ile tüm kullanıcılara oynama imkanı tanındı. Cs Yıldızı sitesi bu sağlayıcılar arasında herhangi bir donanım problemi yaşamadan hizmet alabileceğiniz bir platformdur.