GÜNDEM

Dentway Sağlıklı Diş Bakımı

Dentway alanında profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte yıllardır bu sektörde hizmet sağlayan köklü bir kuruluştur.

Dentway Sağlıklı Diş Bakımı

Dentway alanında profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte yıllardır bu sektörde hizmet sağlayan köklü bir kuruluştur. Kullanıcılarına diş implantı olmak üzere birçok alanda daha hizmet sağlar. Dişlerimiz sağlık açısından oldukça önemli yere sahiptir. Gülüşümüzün en nadide parçasıdır. Bazı durumlarda bireyler gülerken veya konuşurken sürekli ellerini ağızlarına götürürler. Bu gibi sorunları sizler için Dentway ortadan kaldırıyor.

Eğer diş implantı gibi işlemler sizler için uygun olmadığını düşünüyorsanız. Uygun işlemlerin sağlanmasıyla birlikte doktorunuza danışarak yaprak diş tedavisi de yapabilirsiniz. Yaprak porselen sayesinde dişleriniz inanılmaz ince bir kaplamayla kaplanır ve güneş ışığını da geçirebilecek bir malzeme kullanılır. Bu da sizlerin sürekli olarak diş sağlığını korumaya devam edebileceğiniz anlama geliyor.

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Diş kaplamaları genellikle bilindiği üzere porselen kaplama olarak uygulanır ve akıllarda da hep bu şekilde kalmıştır. Diş kaplamaları metal destekli ve metal desteksiz olmak üzere iki grupta incelenir. Doktorlar her zaman hastaları için daha estetik gülüşlere sahip olmaları adına onlara daha iyi hizmet sağlamaya çalışırlar. Ayrıca bazı hastalarda kaplama sırasında metale karşı alerjik reaksiyon yaşanabilir. Bu gibi durumlarda zirkonyum kaplama metal desteksiz grubunda olması sayesinde uygulama aşamasında hastalara herhangi bir zarar vermez. Ayrıca en rahatsız edici şeylerden biri olan sıcak ve soğuk hassasiyetini zirkonyum kaplama dişlerinizde yaşamazsınız. Sizlere şık bir gülüş verdiği gibi aynı zamanda konforlu bir kullanım sağlar.