EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-12-2019 22:41

digital signage sistem

digital signage sistem

digital signage sistem

Sağladığı Faydalar

Kurumlar için özel yayın akışını hazırlaması açısından son derece faydalı olan kurumsal tv en ileri derece internet teknolojilerini sağlayan yayın sistemi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu özelliği sayesinde digital signage sistem kurumsal alandan reklama kadar birçok farklı alanda ve farklı sektörlerde kullanılmaktadır.

Ürün Tipleri Nelerdir?

Farklı üstün teknoloji ile donatılmış videowall ürün tipleri bulunmaktadır. Bunların isimleri şu şekildedir.

  • Standart Videowall
  • Dijital Artwall
  • Dijital MenuBoard
  • Kontrol Odası Wideowall Sistemi

Sahip olduğu bu ürün tipleri ile iletişim faaliyetlerini yürütebilmektedir. Ses ve görüntü sistemleri konusunda çözümler sunan üstün teknolojik ürünleri bulunma özelliğindedir.

Sistem Kurulum Hizmetleri Nelerdir?

Teknik kurulum ve iş güvenliği alanı olmak üzere profesyonel bir ekip tarafından prestijli hizmetler vermektedir. Sadece Türkiye'de değil yurt dışındaki projelerde de sistem hizmeti kurulum hizmetleri veriyor. Yaklaşık yurt dışında 20 ülkede faaliyet göstermektedir. %100 müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. 2500 taneden fazla proje bu zamana kadar tamamlanmıştır. 30000 kadar aktif ekran sayısı bulunmaktadır.

Ar-Ge Hizmetleri Hakkında

Ar-Ge süreçlerinin hizmet verdiği farklı bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümleri şu şekilde sayabiliriz.

  • Kullanım Amacına Uygun Ürün Tasarımı
  • Kullanıcı Odaklı Yazılım Hazırlanması

Fikir aşamasından başlayan Ar-Ge Hizmetleri bütün kullanıcılara teslimat aşamasına kadar olan aşamaların bütününü kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Uzman ve alanında profesyonel ekipler sayesinde yenilikçi çözümler sunarak, talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır.