GÜNCEL

Düğünler İçin 2020 Trendi Davetiyeler

Düğünler İçin 2020 Trendi Davetiyeler

Düğünler İçin 2020 Trendi Davetiyeler

 

Düğün hazırlıklarının en önemli aşamalarından birisi davetiye seçimidir. Evlenecek kişilerin mutlu günlerinde yalnız kalmamak ve bu günlerini sevdikleriyle paylaşmak için onları özel günlerine davetiyelerle çağırmak isterler. Bu sebeple de hayallerindeki davetiyeyi bulmak içn arayışa girerler. Firma evlenecek çiftlerin bu arayışına son vermek için farklı özelliklerdeki davetiyelerin üretimini ve satışını yapıyor. Firmanın ürünleri arasında 2020 trendi olan davetiyelerde bulunuyor.

Farklı Özelliklerdeki Davetiye Modelleri

Firma farklı özelliklerde davetiye modellerinin web sayfasında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Evlenecek çiftler de bu modelleri inceleyerek özel günlerine uygun olacağını düşündükleri davetiyelerden istedikleri sayılarda sipariş edebiliyorlar. Kişiler isterlerse yarım kapaklı davetiyelerden sipariş edebiliyorlar. Bu türdeki davetiyeyi tercih ettiklerinde lacivert, bordo, yeşil ve siyah kapak renklerini seçebiliyorlar.

Ayrıca isterlerse zarflı isterlerse zarfsız davetiyelerin siparişini verebiliyorlar. Firmanın yarım kapaklı davetiyeler dışında seçilebilecek davetiye modelleri şunlardır; fotoğraflı davetiyeler, üçgen kraft davetiyeler, zarfsız davetiyeler, ekonomik yeşil zarflı davetiyeler ve üçgen yeşil fon zarflı davetiyelerdir.

Kapıda Ödeme Fırsatı

Firma müşterileri için online davetiye hizmeti veriyor. Kişiler isterlerse firma web sayfası üzerinden online satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun dışında telefon üzerinden WhatsApp uygulamasını kullanarak online siparişler verebiliyorlar. Yine WhatsApp üzerinden davetiyelerinde bulunmasını istedikleri söz, isim, düğün tarihi ve yeri gibi bilgileri paylaşıyorlar. Davetiyelerin siparişini veren kişiler siparişleri için internet üzerinden ücret ödemek istemediklerinde davetiyeleri teslim aldıklarında ücreti kapıda ödeme şansı elde edebiliyorlar.