GÜNDEM

Ekran Kartlı Fiziksel Sunucunun Özellikleri

Server Plus adıyla birlikte tam olarak 10 senedir bu sektörde büyük bir öz veriyle hizmet akışı sağlamaktadır.

Ekran Kartlı Fiziksel Sunucunun Özellikleri

Server Plus adıyla birlikte tam olarak 10 senedir bu sektörde büyük bir öz veriyle hizmet akışı sağlamaktadır. Özellikle de farklı sunucu ve hosting hizmetleriyle ön plana çıkmış bir firmadır. Profesyonel çalışma arkadaşları ve daima sizler için çözüm odaklı oluşuyla dikkat çekmektedir. Günden güne büyümesini durdurmamış ve en iyi şekilde devam etmiş olan firma kurumsallaşma aşamasını da başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Teknolojinin de gelişimiyle birlikte kiralık sunucular adı altında birçok farklı dedicated sunucu vardır. Bütün sistem özelliklerini paylaşımsız olarak tek bir firmaya veya tek bir kişiye ait olacak şekilde ayarlanır. Bunlardan biri olan ekran kartlı sunucu hizmeti de son zamanlarda çok fazla tercih edilir olmuştur.

Özellikle de oyuncular ve yayıncılar tarafından daha sık tercih edilebilir bir seçenek haline gelmiştir. Size özel konfigüre edilen veri merkezinde yüksek performans ve bununla birlikte internet hızına da sahip olmuş olursunuz. Sunucu kaynaklarını aynı zamanda sanallaştırabilirsiniz ancak ekran kartlı sunucular için Server Plus sanallaştırma hizmeti sağlamaz. Sipariş kısmında isterseniz RAM, HDD, SSD, IP değişimleri de yapabilirsiniz.

Ekran Kartlı Sunucu Paketleri

Server Plus ekran kartlı vds paketleri ile sizlere kiralık sunucu hizmeti sağlar. Bu paketler 200 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Site içerisinde FARMER-1, GPU2, GPU3, GPU4 olmak üzere 4 farklı alternatif paket bulunmaktadır. Hem AMD hem de İntel işletim sistemine uygun olarak tasarlanmış paketlerden faydalanmanız mümkündür.

Kaynak: https://www.serverplus.com.tr/kiraliksunucu-gpu