GÜNDEM

En Dayanıklı Epoksi Zemin Uygulamaları

Westpo Epoksi firması, epoksi zemin kaplamalar konusunda oldukça başarılı bir iş çıkartan firmalardan biridir.

En Dayanıklı Epoksi Zemin Uygulamaları

Westpo Epoksi firması, epoksi zemin kaplamalar konusunda oldukça başarılı bir iş çıkartan firmalardan biridir. Özellikle de tasarım ve görünüm estetikliğinin yanı sıra bu tip zemin uygulamaları oldukça sağlam oluşumlardan meydana gelir. Böylelikle dışarıdan gelecek darbeler için de epoksi zemin kaplama dayanıklılık gösterir. Üstelik uzun ömürlü olmasından kaynaklı da bu tarz kaplamalar hem iç hem de dış mekanlarda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Kolay temizlenmeleriyle birlikte oldukça kullanışlı olmasıyla da dikkat çeken epoksi reçine zemin kaplamaları, son dönemlerin en çok tercih edilen zemin kaplama uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu bakımdan alanında en iyi hizmeti ve çalışma performansını gösteren Westpo Firması müşterilerini memnun etmektedir.

Epoksi Poliüretan Uygulamaları

Epoksi poliüretan uygulamaları iç ve dış mekanlarda zemin kaplama için epoksi reçine sonrasında en çok tercih edilen ve ilgi gösterilen işlemlerden biridir. Epoksiye göre daha yumuşak bir yapıya sahip olan poliüretan, çarpma ya da kırılma durumları için daha esnek bir yapıya sahiptir diyebiliriz. Ayrıca epoksi poliüretan kullanıldığı malzemeleriyle birlikte kalın tabakası ve yumuşak zeminlere göre daha uzun ömre sahiptir.

Westpo Epoksi firması, kullandığı profesyonel kimyasal ürünleriyle birlikte müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda firmanın bünyesinde yer alan işlem malzemeleri ve uygulama prensipleri oldukça başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Bu konu hakkında daha detaylı bilgilere firmanın web adresinden erişim sağlayabilirsiniz.