Haber Nokta Güncel Haberler
HV
03 ARALIK Cumartesi 05:52

Epson Yazıcı Etiketi - Egen.com.tr

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 12:55
Epson Yazıcı Etiketi - Egen.com.tr

Epson Yazıcı Etiketi - Egen.com.tr

 

Epson yazıcı etiketi, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde baskı alanında en fazla kullanılan marka ve modellerin başında gelmektedir. Baskı teknolojisinin geliştiği son yıllarda, barkod ya da etiket basmaya yarayan yazıcı modelleri de ön plana çıkmaktadır. Barkod teknolojisi ile şirketler ürünlerinin her türlü verisini bilgisayar platformuna taşımaktadır. Epson yazıcıları da baskı teknolojisinde en gelişmiş standartlarla hizmet vermektedir. Farklı boyuttaki şirketlere göre birçok model firmalarla buluşmaktadır. Normal yazıcılara oranla Epson etiket yazıcıları daha düşük maliyetlerle etiket üretmektedir.

 

Epson Yazıcı Etiketi Özellikleri

 

Epson yazıcı etiketi, son teknoloji ürünü olan termal transfer metodunu kullanmaktadır. Termal transfer yöntem ile ribon film şeridi eritilmekte ve en kaliteli baskı etiketi çıkarılmaktadır. Çıkarılan etiket, uzun süre kullanıma uygun olarak hizmet vermektedir. Epson yazıcılar çeşitli boyutlarda satılmaktadır. Colorworks serisi ile en büyük şirketlerden küçük ölçekli işletmeye kadar birçok alanda hizmet verebilecek boyutlarda yazıcı makineleri satışa sunulmaktadır. Epson yazıcılar kâğıt materyallere kolaylıkla hızlı ve seri bir şekilde baskı yapabilmektedir. Son model teknoloji ürünü olan cihazlar dokunmatik ekranlara, usb ve ethernet girişlerine sahiplerdir.

 

Makineler kolaylıkla bilgisayarlar ile entegre hale getirildikten sonra herhangi bir sıkıntı çıkarmadan uzun yıllar kullanılmaktadır. Cihaz en kaliteli şekilde barkod ve etiket baskısını gerçekleştirmektedir. Herhangi bir silik çıkma ve akma durumu ile karşılaşmak söz konusu değildir. Epson yazıcılar küresel uyumlu sistemler ile donatılmıştır. Böylelikle küresel çaplı şirketlerle çalışan kuruluşlarda kolaylıkla kullanıma uygundur.

 

Epson yazıcı etiketleri, oldukça çarpıcı şekillerle üretilebilmektedir. Epsonun kendi sitesinde bu konu hakkında birçok bilgilendirici yazı yer almaktadır. En uygun ve çarpıcı etiket modellerine bu site aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir ve en etkili etiket baskısını ürünlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Egen Barkod Etiket San.Tic.Ltd.Sti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde,

Mutfakcılar MUTSAN Başakşehir Mahallesi Sanayi İstanbul TR,

İkitelli Cd No:24 D:Sitesi 10.Blok, 34306 Başakşehir

TEL: 02126591515

 

MASTERMASTER

MASTER

YORUMLAR
1xbet
1xbet