GÜNDEM

Erenler: “Sizler Bizim Geleceğimizin Teminatısınız”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkanı Engin Erenler, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı..

Erenler: “Sizler Bizim Geleceğimizin Teminatısınız”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkanı Engin Erenler, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


Başkan Erenler mesajında: “Bugün, ülkemizin her yerinde olduğu gibi İlimizde de büyük bir sevinç ve mutluluk içinde 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’na başlamanın coşkusu ve heyecanı yaşamaktayız.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini yaşarken; değerli anne babaları da yavrularını sevgiyle, ümitle okula hazırlanmanın güzelliğini ve tatlı telaşını paylaşıyorlar.
Sevgili Öğrenciler;

Sizler bizim geleceğimizin teminatısınız. Bizim bütün gayretimiz sizlerin yetişmesi, sizlerin iyi birer vatandaş olabilmesi içindir. Önümüzdeki yüzyılın bilim insanları, yöneticileri, öğretmenleri, doktorları, mühendisleri sizler olacaksınız.  Çağın teknolojik gelişmelerinden mutlaka yararlanmalı, kendinizi iyi yetiştirmeli başka bir deyişle çağı yakalamalısınız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilimiz ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı