Haber Nokta Güncel Haberler
HV
28 KASIM Pazartesi 04:25

Esenyurt Vip Taksi

Esenyurt korsan taksi müşterilerine uygun fiyatlı tarife ile ulaşım hizmeti sağlar ve özel taksi ihtiyacının karşılanması için sıra taksilerin aksine çok daha ayrıcalıklı ve konforlu hizmet verir.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2022 17:54
Esenyurt Vip Taksi

Esenyurt korsan taksi müşterilerine uygun fiyatlı tarife ile ulaşım hizmeti sağlar ve özel taksi ihtiyacının karşılanması için sıra taksilerin aksine çok daha ayrıcalıklı ve konforlu hizmet verir. Ece vip taksi hizmetine ulaşmak oldukça kolaydır. Bir noktadan diğer noktaya ulaşım sağlamak istediğiniz zaman Beylikdüzü korsan taksi hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır.

Telefon numaraları ile çağrı merkezine ulaşarak korsan taksi hizmeti talep edebilirsiniz. Bir diğer ulaşım yolu ise WhatsApp numarası üzerinden bulunduğunuz konumu göndererek Ece vip taksi çağırma işlemi yapabilirsiniz.

Korsan Taksi Hizmeti

Korsan taksi hizmeti sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Korsan taksi hizmetinde kısa ya da uzun mesafe gibi sorunlar asla yaşanmaz. Bununla birlikte korsan taksi hizmeti aldığınız zaman kısa sürede beklemeler için ekstra ücret talep edilmez. Korsan taksiler oldukça konforlu rahat ve güvenlidir. Bununla birlikte yolculuk sonrasında ödeyecek olduğunuz taksi ücreti diğer ticari taksilere kıyasla çok daha uygundur.

Gidilecek mesafe ve kalkış noktası arasındaki uzaklık taksi ücretini ortaya çıkarıyor. Kilometre üzerinden hesaplama yaparak korsan taksi tutarını siz de önceden belirleme imkânına sahip olursunuz. Korsan taksi hizmetine 7 gün 24 saat kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Korsan taksi hizmeti talep ederek gidecek olduğunuz yere çok daha uygun fiyatlarla konforlu bir şekilde ulaşmanız mümkün olur.

 

TANITIMTANITIM

Tanıtım

YORUMLAR
1xbet
1xbet