GÜNDEM

Estetik Dolgu Çalışmaları

Konya diş hekimi Muzaffer Altıntaş 1983 yılında Konya ilinde doğmuş ve Selçuk Üniversitesinde Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur.

Estetik Dolgu Çalışmaları

Konya diş hekimi Muzaffer Altıntaş 1983 yılında Konya ilinde doğmuş ve Selçuk Üniversitesinde Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından beri ise Konya Meram Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Teknolojik bir çağ üzerinde yaşadığımızın bilincinde olan ekip poliklinik içerisinde ilkel yöntemlerden arındırılmış teknolojik tedaviler kullanır. Özellikle de Konya implant tedavisi seçiminde sizlere en kaliteli malzemeden yapılmış titanyum implant uygulamaları gerçekleştirilir. Poliklinik içerisinde birçok cerrahi ve Konya diş estetiği uygulamaları da bulunmaktadır.

Diş estetiği uygulamalarında en çok tercih edilen estetik dolgulardır. Konservatif diş tedavisi olan bu yöntemde dişler korunarak en az madde kaybıyla yapılan bir tedavi şekli olarak karşınıza çıkar. Genel olarak diş çürüklerinin tedavisinin kapsayan bu bilimde sizlere estetik gülüşler kazandırılır.

Muzaffer Altıntaş Diş Tedavileri

Muzaffer Altıntaş hastalarına en iyi ağız sağlığını sunabilmek adına geliştirdiği ve öğrendiği yöntemleri en iyi şekilde uygulamaya sokar. Ayrıca kullanmış olduğu son teknolojik ürünler sayesinde de diş tedavilerini başarılı sonuçlandırır. Poliklinik içerisinde protez tedavileri, estetik çalışmaları, implant operasyonları başta olmak üzere birçok farklı işlem uygulaması vardır. Bu sayede farklı kurumlara müracaat etmeden tek bir poliklinikten işlemlerinizi halledebilirsiniz. Son derece temiz, dinamik ve sağlık prosedürlerine uyan çalışmalarıyla birlikte istenenleri en iyi şekilde aktarım sağlayarak sizlere geçirirler. Hastaların poliklinikten mutlu olarak ayrılması ekip için oldukça önemlidir.