GÜNDEM

Evlilik teklifinde tek taşı unutmayın

Pırlanta aksesuarlar, tek taş yüzükler, bileklikler, baget yüzük modelleri, kolyeler en çok tercih edilen hediyelik ürünler arasında yer almaktadır.

Evlilik teklifinde tek taşı unutmayın

Pırlanta aksesuarlar, tek taş yüzükler, bileklikler, baget yüzük modelleri, kolyeler en çok tercih edilen hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Takı gibi aksesuarları çok seven hanımlar bir de bu değerli taş ile yapılmış olanları alınca son derece mutlu olmaktadır. Amare Pırlanta’da ülkemizde pırlanta sektöründe hizmet veren nadide firmalar arasında bulunmaktadır. Amare Pırlanta hem yurt içinde hem de yurt dışında satış hacmi geniş olan firmalar arasında yer almaktadır. Büyüme hedefini her zaman öncelik olarak belirleyen Amare Pırlanta, her haneye pırlanta ürünler sokmayı hayal etmektedir.

Amare Pırlanta uygun fiyat skalası sunuyor

Amare Pırlanta piyasaya göre daha uygun bir fiyat bandı sunmaktadır. Çünkü Amare Pırlanta ürünlerini alırken herhangi bir aracı kullanmamaktadır. Bilindiği gibi aracılar mal ve hizmetlerin fiyatlarında ciddi oranda artışa neden olmaktadır. Örneğin bir baget yüzük az paraya mal olurken aradaki aracılarda kar elde etmek istedikleri için fiyatlarda artış göstermektedir. Amare Pırlanta müşterilerini bu ağır yükten kurtararak Belçika, Hindistan ve benzeri ülkelerden ürün temini sağlamaktadır. Aldığı bu ham maddeleri en yeni trendler doğrultusunda işleyerek güzel tasarımların ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Öte yandan Amare Pırlanta müşterilerinin memnuniyeti de birinci planda tutmaktadır. Bu nedenle sadece kendi kataloğuna ve ürün yelpazesine bağlı kalmamaktadır. Amare Pırlanta müşterilerinin istekleri doğrultusunda kişiye özel tasarımlarda gerçekleştirmektedir.