SPOR

Falcao En Erken 14 Aralık’ta Sahalara Dönecek

Falcao En Erken 14 Aralık’ta Sahalara Dönecek

  Falcao En Erken 14 Aralık’ta Sahalara Dönecek

 

Yaz transfer dönemin yıldız oyuncu olan Falcao, uzun bir bekleyişin ardından Galatasaray takımı ile imzaları atmıştı. İlk maçlara çıkmasının ardından sakatlanarak, takımdan ayrı çalışmaya başlayan Falcao için sakatlık süresi sürekli uzamaya deva ediyor. 50 günü bulan sakatlık sürecinde kontroller ve süreç devam ederken, son gelen haberler taraftarı ve teknik heyeti üzecek cinsten. Öyle ki oyuncunun 14 Aralık tarihine kadar daha sahalardan uzak kalması bekleniyor. Madrid’de tedavi için bulunan yıldız oyuncunun aşil tendonu tedavisi sürüyor. Bir an önce takımla çalışmalara başlaması için hazırlıklar sürdürülüyor.  Son olarak 1 Ekim tarihinde PSG ile oynanan maçta forma giyme şansı bulan oyuncu o günden bu yana takımdan uzak.

En Az İki Hafta Daha Sahalara Dönemeyecek

Verilen milli takım arasının tamamlanması ile beraber gözler Süper Lig maçlarına ve Şampiyonlar Ligi maçlarına çevrildi. Galatasaray takımını da bu süre zarfında oldukça kritik maçlar bekliyor. Öncelikle liderlik mücadelesi veren Başakşehir ile sonra da Şampiyonlar Ligi gruplarında tamam ya da devam maçı olan Club Brugge karşısına çıkacaklar. Ardından gelecek olan zorlu Trabzonspor maçına da yetişememesi ön görülüyor. Oyuncu bu iki hafta çok değerli maçları kaçırırken, sonraki hafta gelecek olan Alanyaspor maçına yetiştirilmesi isteniyor. Restbet avantajlarını keşfetmenin tam zamanı. Takımını uzun bir süredir yalnız bırakan oyuncunun geri dönüşünün nasıl olacağı da merakla bekleniyor.

Beckham Yıldız İsmi Takip Altına Aldı

Amerika’da kurulan takıma çok önemli yıldızları dahil etmek isteyen Beckham, Falcao ismini gündeme getirdi. Forvet hattında iyi bir üçgen kurulmak isteniyor. Daima en iyi sonuçların alınabilmesi için ortaya koyulacak olan çalışmaların önemi yüksek. Sahada verilecek çekişmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Falcao kendi takımında istenenleri bir türlü veremezken, olası bir transfer halinde neredeyse hiç oynamadan gitmiş olabilecek. Yüksek maliyetleri ve sakatlık durumu nedeniyle gelecek olan teklife sıcak bakmaları bekleniyor. Bekleyiş sürerken, teklifin boyutunun ve oyuncunun ne düşüneceği de henüz belirsizliğini koruyan konular arasında yer alıyor.