GÜNCEL

Fiber Lazer Markalama

Farklı sektörlerin üretmiş olduğu ürünlerin bilinirliğini artırmak ve daha kolay şekilde tüketiciye ulaştırılabilmesini sağlayabilmek için markalama işlemlerinden yararlanılır.

Fiber Lazer Markalama

Farklı sektörlerin üretmiş olduğu ürünlerin bilinirliğini artırmak ve daha kolay şekilde tüketiciye ulaştırılabilmesini sağlayabilmek için markalama işlemlerinden yararlanılır. Lazer markalama işlemleri sırasında ürünlerin üzerine farklı işlemler uygulanır. Barkodlar, seri numaralar, parti numaraları, son kullanma tarihi ve logo gibi markalama işlemlerini özel üretilen makineler ile yapabilmeniz son derece kolaydır. Lazer markalama makinesi olarak tasarlanan cihazlar birçok farklı sektörde kullanılabilir. Bu sektörler arasında metal, plastik, şişe, karton, boru, ahşap ve kablo sektörleri başı çekenler arasındadır. Yüksek kalite standartlarında tasarlanan lazer markalama cihazları kullanımı son derece basit cihazlardır. Kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veren cihazlar sayesinde yüksek bir verimlilik alabilmek mümkündür. Endüstri alanında ürünlerin daha düzenli şekilde istiflenmesinde büyük bir önemi vardır. Cihazların periyodik olarak bakımlarının yapılması sayesinde uzun süre kesintisiz kullanılabilirler.

Fiber Lazer Markalama Makinesi

Fiber lazer markalama metaller üzerine yapılan bir markalama işlemidir. Son yıllarda oldukça gelişme gösteren bu işlemlerde en önemli özellik ise sarf malzeme kullanılmıyor olmasıdır. Diğer markalama cihazlarına göre daha ince bir ışını vardır ve uygulanması çok daha rahattır. Hemen her ürün üzerine uygulama yapılabilmesi de avantajları arasında yer alır. Markalama cihazlarının işlevleri son derece fazladır. Bu işlemler sayesinde her ürün üzerine istenilen yazıyı yazabilir ya da tarihi atabilirsiniz. Maymars firmasının desteği ile bu makinelere ulaşmak ise oldukça kolaydır.