GÜNDEM

Firmalarınız İle Uyumlu Web Tasarımlar

Ajans360 web tasarım firması 2008 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Firmalarınız İle Uyumlu Web Tasarımlar

Ajans360 web tasarım firması 2008 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Koordineli çalışan adeta bir zincirin halkası gibi kendini tamamlayan bir çalışan kadrosuna sahiptir. Her biri alanında uzman yazılımcılar ve mühendisler ile çalışan Ajans360 özgün içerikler sunmaya devam ediyor. Web tasarımları içerisin de SEO uyumuna dikkat eden ve Google aramalarda sizi ilk sıraya çıkartacak anahtar kelime kullanımıyla oldukça talep ediliyor. Ayrıca birbirinden özgün projelere kendi imzasını atmayı başarmış olan Ajans360 birçok ödüle layık görülmüştür.

Kurumsal web tasarım alanında fazlasıyla müşteriye sahip olan Ajans360 web tasarım firması isteğiniz doğrultusunda işler çıkartır. Ayrıca verilen işle firma uyumu oldukça önemlidir. Çünkü siteyi ziyaret eden kullanıcılar tarafından anlaşılması kolay olmak zorundadır. Bu sayede dijital ortamda kolay bir şekilde ticaret ağı sağlanmış olacaktır. Web tasarımlarının en önemli özelliği sade ve ilgi çekici olmasıdır. Böylece kolay kullanım sağlayarak müşterilere sıkıntı yaşatmayacaktır.

Web Tasarım Süreci

Ajans360 birçok kategori üzerinden web tasarım desteği sağlamakla birlikte tasarım süreci de değişiklik gösterir. Örneğin, otel web tasarımı işlerinde önce firmanın amacı belirlenir. Daha sonra içerik eklemeler nasıl olmalı tartışılmalıdır, firmanın istekleri doğrultusunda hareket edilmelidir. Bu nedenle iletişim oldukça öneme sahiptir. Ajans360 web tasarım firması güçlü iletişim yeteneği sayesinde müşterilerinin dediklerini iyi anlar ve istenileni aktarır. Belirlenen ön içerik analizlerinden sonra firmanın kurumsal kimliği ön planda olacak şekilde renkler belirlenir. İlgi çekici ve bir o kadar da uyumlu olmaları önem taşır.

Revize edilmesi gereken kısımlar için Ajans360 web tasarım sizlere güncel olarak yapılan çalışmayı iletir. Böylece istediğiniz değişiklikleri tespit eder ve bunun üzerinde çalışmaları tekrar günceller. Web sitesinde yer alması gereken bütün bilgi, içerik ve fotoğraflar gibi destek elemanları en iyi şekilde yerleştirilmesi yapılır. SEO uyumlu web tasarımlar sayesinde Google üzerinde aranan listelerde ilk sırada olmayı başarabilirsiniz. Ajans360 sizlere özgün içeriklerle bezenmiş site içerik yüklemeleri yapar ve uygun anahtar kelime kullanımına özen gösterir.

Firmalara Uyumlu Katalog Tasarımları

Katalog tasarımı ürün ve firma ile ilgili detayları içeren bir iletişim aracıdır. Bu nedenle kesinlikle sade ve gözü yormayan fakat bir o kadar şık ve estetik olan kataloglar tasarlanmalıdır. İşte tam da bu noktada Aajans360 web tasarım firması size istenen özelliklerde uygun kataloglar tasarlar. İçerisinde fazla yazılar olmayan fakat net bir şekilde ürünü tanıtan katalog tasarımları yaparak müşterilerini memnun eder.

Katalog tasarımlarında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da fotoğrafların, grafiklerin, şekillerin kullanım şeklidir. Fotoğrafların büyüklüğü ve küçüklüğünün ayarlanması katalog tasarımlarında oldukça öneme sahiptir. Bu nedenle bir sayfa içerisinde bir tane fotoğraf veya sadece büyük fotoğraflar ya da küçük fotoğraflar olmaz. Hepsi dengeli ve düzgün bir şekilde dizayn edilir.