GÜNDEM

Forwardie Lojistik Organizasyon Süreçleri

Forwardie firması hizmet vermeye başladığı ilk dönemden itibaren alanında uzman olan çalışma ekibi ve geniş alt taşımacı ağıyla beraber müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sağlamaktadır.

Forwardie Lojistik Organizasyon Süreçleri

Forwardie firması hizmet vermeye başladığı ilk dönemden itibaren alanında uzman olan çalışma ekibi ve geniş alt taşımacı ağıyla beraber müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sağlamaktadır. Tek bir platform üzerinden tüm uluslararası lojistik işlemlerini yönetmeyi başaran firma, bulunduğu sektördeki en iyi şirketler arasına ismini yazdırmıştır. Ayrıca belirtmeliyiz ki ürünlerinin taşınması esnasında müşteriler, şirketin sağladığı olanaklar sayesinde de dijital platform üzerinden tüm nakliyat sürecini takibe alabilmektedir. Dijital lojistik organizatörü işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Forwardie çalışma sürecini üç aşama ile gerçekleştirmektedir.

Uluslararası nakliyat sürecinin en başında çalışmayı devralan operasyon uzmanı müşterilerden taşınmak istenen yük hakkında tüm bilgileri detaylı şekilde öğrenir. Daha sonra operasyon uzmanı yüklere uygun bir lojistik yönetimi planlar. Projelendirme sürecinin sonrasında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak ilgili kişi fiyatlandırma ve organizasyon bilgileri hakkında açıklama yapar. Son olarak firma ve müşteriler arasında bir anlaşma sağlanırsa, belirtilen lojistik organizasyonunu gerçekleştirmek için operasyon uzmanı fiili işlemleri başlatır. 

Forwardie İle Tek Bir Noktada Lojistik Süreçleri

Forwardie firması, gerçekleştirdiği uluslararası taşımacılık işlemlerinde müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sunabilmek için çeşitli olanaklar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerinin yük takiplerini firmanın online web adresi üzerinden kolayca sağlayabilirler. Bunun için tek yapılması gereken forwardie.com adresine erişim sağlamaktır. Bu sayede tamamlanan son yüklemeler, taşınan yüklemeler ve yükleme bekleyenler olarak kategorize edilen yük durumlarını kolayca takip edebilirler.