GÜNDEM

Fotoselli Kapı Hakkında

Her gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak ne kadar zor olsa da hayatımızı kolaylaştırdığı da bir o kadar ortadadır.

Fotoselli Kapı Hakkında

 

Her gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak ne kadar zor olsa da hayatımızı kolaylaştırdığı da bir o kadar ortadadır. Kullanımı giderek yaygınlaşan fotoselli Kapı, otomatik kapı olarak da adlandırılmaktadır. Bu sistem ışık etkileşimini baz alarak çalışmaktadır. Geniş kullanım alanı ve işlevsel oluşu sebebiyle yoğun istek görmektedir. Yarı iletken parça olan direnç, sistemin çalışmasını sağlayan ana parçalardan birisidir. Çift yönlü ve tek yönlü hareket sistemi olarak iki gruba ayrılabilmektedir.

Havalı görünüşleri ile insanları tatmin eder, pozitif bir etkileşim bırakmaktadır. Estetik ve şık görünümleri ile dışarıdan cam gibi görünen, yaklaşıldığında otomatik olarak açılması iyi bir izlenim bırakmaktadır. Günümüz teknolojisinde ve modern dünya da çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır.  

Kaledoors Hakkında

Yükleme sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren profesyonel ekip, kapı sistemleri konusunda da öncü sektörler arasında yer almaktadır. Her gün gelişen teknolojiyi takip edip, yenilenen uzman ekip, müşterilerinden de gelen pozitif geri bildirimler ile başarılarına başarı katmaktadır.

Özel tasarım, körüklü ve yangın kapıları gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Avrupa’ya da ihracat yapan Kaledoors firması gün geçtikte her noktaya hizmet vererek ilerlemektedir. Firmanın başlıca yaptığı işler olarak;

 • Sarmal sistemler
 • Fotoselli kapı
 • Garaj kapısı
 • Yangın kapıları
 • Seksiyonel kapı
 • Sarmal hızlı PVC kapı
 • Yükleme sistemleri

Olarak listeleyebiliriz. Sizler için her gün yenilenen firmanın hizmetleri ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Fotoselli Kapı Sistemi

Otomasyon sistemleri günümüzde kullanımı yaygınlaşmakta olan sistemler arasındadır. Teknolojinin gelişmesi de bunda büyük rol oynamaktadır. Gündemi sürekli takip ederek firma, sizler için en kullanışlı ürünleri piyasaya sunmaya çalışmaktadır. Otomatik fotoselli kapı sistemleri mağaza, showroom ve hastane gibi işletmelerde sık kullanılan, avantajları ve kolaylıkları bulunmaktadır. Dikkat çekme özelliklerinden aşağıda sizler için kısaca bahsettik.

 • Şık ve estetik görünümleri sayesinde ziyarete gelen müşterilerde pozitif etki yaratmaktadır.
 • Güce ihtiyaç duymadan çalışıyor olmaları pratik çalışma sistemini ortaya sunmaktadır.
 • Şifreleme özellikleri bulunduklarından güvenlik açısından da oldukça tercih edilir.
 • Dış cephe sistemleri olarak, hava koşullarına karşı dayanıklılık özellikleri bulunmaktadır.

Dairesel hareketler ile yana kayar hareket eden kapı türleri olmasına rağmen çok tercih edilen kapılardandır. Oldukça verimli çalışma özellikleri ile her müşterinin talep ettiği kapı çeşididir. Farklı ek özellikler de dahil edilebilir, özelleştirilebilir ve beklentileri karşılayarak oldukça tatmin edicidir. Her yönden kullanımı avantajlı ve farklı özelliklere sahip olmaları fotoselli kapı fiyatları biraz yukarı çekilebilmektedir. Kaliteden ödün vermeyerek, uygun ve hesaplı ürünler sunmaya çalışan firma, piyasa da farkını ortaya koymaktadır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon, mail ortamından veya yüz yüze görüşmek üzere Tekirdağ/Çorlu bölgesine misafir olabilirsiniz.

Kaynak: https://kaledoors.com/fotoselli-kapi