GÜNDEM

Füme Renkli Cam Markası

Füme Renkli Cam markası müşterilerine kurulduğu ilk dönemden itibaren oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Füme Renkli Cam Markası

Füme Renkli Cam markası müşterilerine kurulduğu ilk dönemden itibaren oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Çeşitli cam modelleri ve özellikleriyle birlikte firma sunduğu hizmeti en kaliteli biçimde sağlamaktadır. Füme cam, aynalı cam, ısı yalıtımlı cam gibi oldukça geniş bir yelpaze üzerinde ürün imalatı yapılmaktadır. Bu bakımdan firma çalışanları en ileri teknoloji konusunda da müşteri memnuniyeti için kaliteli yatırımlar yapmaktadır.

Füme Renkli Cam olarak İzmir Bayraklı ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ancak ilerleyen dönemlerde kendini geliştiren ve Türkiye genelinde de imalat sağlayan firma; tamperli cam, füme cam ve normal cam imalatlarını uluslararası mecraya da ulaştırmayı başarmıştır. Günümüzde Asya ve Avrupa ülkelerine, Avustralya ve Antarktika gibi bölgeler için de firmanın cam imalatı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve firmanın çalışma stili sayesinde ne denli başarılı bir sonuç çıkardığı markanın imzasını attığı projelerden belli olmaktadır.

Füme Renkli Cam Ürün Kataloğu

Füme Renkli Cam markası Füme cam modelleri başta olmak üzere bronz cam ve tamperli cam cam modelleri gibi birbirinden farklı ve özel üretilmiş ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmayı hedefleyen marka bu bağlamda tüm vizyonunu müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir. Markanın müşterilerine imalatını sağladığı cam modelleri aşağıda maddeler halinde sıralandı.

  • Füme Cam
  • Aynalı Cam
  • Isıcam
  • Emaye Cam
  • Düz Cam
  • Renkli Cam

Belirtilen cam modelleri ve çok daha fazlası Füme Renkli Cam markasının online web adresinde yer almaktadır. İlgili müşteriler firmanın web adresini ziyaret ederek istedikleri cam modeli hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirler. Aynı zamanda füme cam fiyatı ve diğer ürünlerin fiyatlandırmaları hakkında da bilgi alabilmekteler. Piyasaya göre fazlasıyla uygun meblağda cam imalatı sağlayan marka, alanında en iyiler arasında yer aldığını tüm müşterilerine yaptığı projeler ile kanıtlamaktadır.

Emaye Cam Modelleri

Emaye cam modelleri füme cam modellerinden sonra en sık kullanılan ve tercih edilen cam modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle emaye boyası üzerinde cam temperli ve ısıl işleme tabii tutularak güçlendirilmesi sağlanan cam modelleri Emaye cam olarak geçmektedir. Bir kısmı mineral pigmentlerle kaplanan cam modelinde dekoratif özellik oldukça ön plandadır. Bununla birlikte güneş ışık kontrolü de emaye camlarda sağlanan özelliklerden biridir. Böylece emaye cam kullanan müşteriler için bulunulan ortamdaki fazla ışık sorunu da ortadan kalkmış olur.

Emaye cam modelleri daha çok dış cephelerde ve çatılarda kaplama cam olarak kullanılmaktadır. Genellikle giydirme amacıyla üretimi sağlanmaktadır. Bu açıdan dekoratif ve kullanışlılıkta en üst seviyede olan cam modellerinden biridir. Lamine ve yatılım özellikli camlarla birlikte kullanılarak da kombine edilmesi kolaydır. Böylece ürünlerde işlevsellik de en üst seviyede tutulmaktadır. Firmanın emaye cam modelleri hakkında bilgi almak isteyen müşteriler web adresini ziyaret edebilirler.