GÜNCEL

Galatasaray, Mehmet Ekici'nin Transferi Konusunda Girişimde Bulundu

Galatasaray, Mehmet Ekici'nin Transferi Konusunda Girişimde Bulundu

Galatasaray, Mehmet Ekici'nin Transferi Konusunda Girişimde Bulundu

 

Fenerbahçe ile protokolü sona erdikten sonra bonservisi elinde olan Mehmet Ekici'ye Galatasaray sürpriz bir tavsiye sunacak. Sarı-kırmızılı ekip, 1xbet  Mehmet Ekici transferi konusunda futbolcuya maç başı 120 bin TL teklif edecek.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve geniş kadrosu ile yola devam etmek isteyen Galatasaray'dan bir transfer hamlesi geldi. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve şu an için bonservisini elinde bulunduran milli futbolcu, sarı-kırmızılıların radarına girdi.Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; Teknik Direktör 1xbet  Fatih Terim'in geniş kadroda Mehmet'in takım için yararlı olacağını düşündüğü ve uygun mali koşullarda 30 yaşındaki 1xbet futbolcuya sıcak baktığı belirtildi.

TÜM ŞARTLARI KABUL ETMEYE HAZIR

Tecrübeli oyuncunun da 1xbet  Galatasaray'a transfer olmak istediği ve mali yönden bütün koşulları kabul etmeye hazır olduğu bildirildi. 1xbet Fakat Mehmet Ekici'nin önceden yaşadığı sakatlıklar, sarı-kırmızılıların bu isme mesafeli yaklaşmasına yol açtı.

120 BİN LİRALIK TEKLİF

Oyuncunun müzmin sakat olabileceği korkusuyla dikkatli hareket eden sarı-kırmızılılar, garanti ücretini çok düşük tutarak milli futbolcuyu renklerine katmanın hesaplarını yapıyor. Galatasaray'ın Mehmet'e maç başı teklif edeceği ifade edildi. Rakam konusunda ise 120 bin lira olmasının planlandığı bildirildi. Mehmet Ekici'nin de Galatasaray'a transfer olma hususunda bariz istekli olduğu bildirildi. Geçtiğimiz sezon Galatasaray' 1xbet giriş ın Kadıköy'de Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ettiği maçta Mehmet Ekici akıl dolu bir frikik kullanmış, Muslera uzun seneler unutulmayacak bir kurtarışa imza atmıştı.