GÜNCEL

Gündemde Olan Konular Hakkında Yorum Yap

Medya üzerinden takip edilen gündemdeki konular hakkında insanlar sahip oldukları bilgiler doğrultusunda forum sitelerinde yorum yaparlar.

Gündemde Olan Konular Hakkında Yorum Yap

Medya üzerinden takip edilen gündemdeki konular hakkında insanlar sahip oldukları bilgiler doğrultusunda forum sitelerinde yorum yaparlar. Türk ve dünya gündemi her gün farklı bir konu ile meşgul olur. Bu doğrultuda insanlar sahip olduğu fikirleri daha rahat bir şekilde dile getirmek amacıyla forum siteleri üzerinden bilgi alışverişine girerler. Bilgi alışverişi dışında birbirine zıt görüşteki insanlar karşılıklı olarak tartışmaya başlarlar. Bu durum insanların bu özgür ortamlarda birbirini rahatsız etmeden, birbirine saygı göstererek, birbirinin fikirlerini eleştirmeden tartışma ortamı yaratırlar.

Forum Sitesi Üyelik

Forum siteleri farklı kategoride yer alan konuların tartışıldığı, yorum yapıldığı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu alanlardır. Forum sitelerine yorum yapmak için öncelikle üyelik işlemlerini gerçekleştirmek gerekir. Özellikle gündem olan konular hakkında insanlar daha rahat ve samimi bir ortamda tartışmak amacıyla forum sitelerini tercih ederler. Son zamanlarda gündemi en çok meşgul eden konuların başında bulaşıcı hastalıklar, dağlık Karabağ sorunu, Suriye sorunu, KKTC seçimleri, Libya ile yaşanan sorunlar, Doğu Akdeniz gerginliği gibi konular gündemde yer alıyor. Bu konular hakkında yorum yapmak ve yapılan yorumları görmek amacıyla Fikirmatik’e üye olmak gerekir. Sitede gündemde bulunan konular hakkında farklı fikirlerde yorumlar bulunur. Gündem konuları hakkında yorum yapmak isteyenler Fikirmatik sitesine üye olarak merak ettiği her konuyla ilgili yorum ve kategorileri tek tek inceleyebilirsiniz.