GÜNDEM

Güzellik Merkezi Cihazları

Dipomed sitesini ziyaret ettiğinizde güzellik merkezi cihazları içerisinde almak isteyeceğiniz birçok farklı ürün seçeneğini göreceksiniz.

Güzellik Merkezi Cihazları

Dipomed sitesini ziyaret ettiğinizde güzellik merkezi cihazları içerisinde almak isteyeceğiniz birçok farklı ürün seçeneğini göreceksiniz. Bölgesel incelme cihazı bunlardan biridir. Müşterilerinizin vücudunda istemediği noktalarda oluşan yağları parçalayarak yok edecek ve çok kısa sürede etkin çözümler sunacak bir cihazdır.

Bu cihaz sayesinde zayıflamak isteyen müşterileriniz çok kısa zaman içerisinde istediği fit görünüme sahip olacaktır. Kollarda ya da bacak bölgesinde, bunun dışında göbek ve basenlerde yağ oluşumu olan her noktada bu cihaz sayesinde etkin sonuçlara ulaşacaksınız. Cihaz iki adet başlık ile satılmaktadır. Bu iki başlık büyüklük derecesine göre uygulama yapılacak en küçük noktaya daha iyi ulaşmanızı sağlayacaktır.

Güzellik Cihazlarında Güvenlik Önlemleri

Start stop özelliği bulunduğu için vücut ile teması olmadığı durumlarda otomatik olarak kendini kapatacaktır. Her iki başlıkta da kızıl ötesi diye adlandırdığımız dalgalar sayesinde bölgede oluşan yağlanma yok edilecektir. İnsan vücudu üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ten ile teması esnasında otomatik olarak kendini kapattığı için kullanımında her hangi bir olumsuz durumla karşılaşmayacaksınız.

Cilt çatlağı onarım cihazı vakumlama sistemi ile çatlak görünümlerini yok ederken, incelme cihazı tamamı ile yaydığı kızılötesi ışınların etkisi ile yağ hücrelerini yok etmeye programlanmıştır. Üstelik bu uygulamalar esnasında tam güvenlik sağlanmış şekildedir. Dipomed sitesi en uygun fiyat avantajları ile tüm bu teknik özelliklere sahip cihazları sizlerin beğenisine sunmaktadır.