SAĞLIK

Hacamat Tedavisi Ne İşe Yarar?

Hacamat Tedavisi Ne İşe Yarar?

Hacamat Tedavisi Ne İşe Yarar?

 

Eski çağlara dayanan en etkili tıp yöntemlerinde olan hacamat tedavisi, günümüzde de kullanılıyor. Emme gücü ile vücuda biriken kirli kanın çekilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Pek çok hastalığa şifa olan hacamat, hastalıklı organlara yakın bölgelere uygulanır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinden kalp ve akciğer hastalıklarına kadar pek çok durumda uygulanabilir. Kısa sürede kendinizi iyi hissetmeniz sağlar.

İstanbul ve çevresinde yaşıyorsanız tedavi olmak için hacamat tedavisi İstanbul merkezlerinden hizmet alabilirsiniz. Hacamatın yanı sıra vücudunuzda oluşan yara ve doku rahatsızlıklarınız için ozon tedavisi yaptırabilirsiniz. Vücudunuza uygulanan ozon gazı sayesinde yaralarınızın kısa sürede iyileşme gösterdiğini görebilirsiniz.

Sülük Tedavisi ve Ozon Tedavisi

Vücudunuzda belirli nedenlerden dolayı yaralar meydana gelebilir. Bu yaraların tedavisi için ozon gazı uygulaması yapılır. Ozon tedavisi İstanbul merkezleri arasından sizin için en uygun merkezi seçerek tedavi olabilirsiniz. Bir diğer eski zamanların tedavi yöntemleri arasında sülük tedavisi yer alıyor. Sülük, hastalıklı olan bölgenize koyularak orada biriken kirli kanın çekilmesini sağlıyor.

Ağrı, ödem, göz hastalıkları, cilt problemleri, akne ve sivilce, kulak hastalıkları gibi pek çok hastalığa şifadır. Tedavi olmak için güvenilir merkezleri tercih etmek gerekir. Aksi taktirde daha fazla sorunlar meydana gelebilir. Sülük tedavisi İstanbul merkezleri arasından güvenilir merkeze danışabilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz güvenilir sitelerden olan Dr Ayse Gulay Tekin sitesinden yararlanabilirsiniz.

Mezoterapi ile Temiz Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

Temiz ve bakımlı bir cilde sahip olmak her bireyin istekleri arasındadır. Mezoterapi yöntemi de cilt tedavileri için uygulanan yöntemler arasındadır. Cildin altında yer alan elastik yapıdaki hücrelerin uyarılması ile uygulanan yöntemde cilt lekelerinizden, güneş ve yara lekelerinden, deri çatlakları gibi izlerden kurtulabilirsiniz.

Güvenilir merkezler tarafından hizmet alarak tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Mezoterapi İstanbul merkezleri tarafından verilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Göz altı morlukları ve göz torbalarınızdan da kurtulabileceğiniz bir yöntemdir. Tedavi olmaya karar verdikten sonra mutlaka detaylı araştırmalar yapmanız gerekir. Güvenilir sitelerden olan Dr Ayse Gulay Tekin sitesinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.