GÜNDEM

Hasan Çoban Neney

Hasan Çoban Neney şarkısıyla Youtube üzerinde izlenme rekorları kırmış ve trendler listesine girmeyi başarmıştır.

Hasan Çoban Neney

Hasan Çoban Neney şarkısıyla Youtube üzerinde izlenme rekorları kırmış ve trendler listesine girmeyi başarmıştır. Antep’in tarihini ve dokusunu şarkısına yansıtmayı başarmış olan Hasan Çoban oldukça geniş bir kitleye ulaşmıştır. Tam olarak 4.3 milyon izlenmeye ulaşmış olan official videosu birçok kişiye dokunmuştur. Babasının yolunda emin adımlarla ilerleyen Hasan Çoban kimdir?

Hasan Çoban 1987 yılında Antep de dünyaya gözlerini açmıştır. Sanatçı ruhlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiş ve bu yolda ilerlemiştir. Neney şarkısında da gördüğünüz gibi oldukça popüler olmayı başarmıştır. Babası Fevzi Çoban’ın yolundan en iyi şekilde gitmeyi başarmış olup işin ustasından bunları öğrenmiştir. Herkesin hayatında acılı dönemler, çilelei zamanlar, zor vakitler olmuştur bunu şarkılarında en güzel şekilde yansıtmayı başarmış ve Türkülerinde hayat vermiştir.

Hasan Çoban Türküleri

Hasan Çoban türküleri ile ön plana ilk 2013 yılında UTAN albümü ile çıkmıştır. Bu albümün söz ve müziği tamamen kendisine ait olmakla beraber askere gitmeden önce amatör olarak çalışmıştır. Başlarda çok tanınmasa da pes etmemiş ve ardından YALANCI albümünü piyasaya sürmüştür. Bu sefer daha çok tanınmaya başlamış ve kitlesi oluşmaya başlamıştır. Ardından 3,4,5,6 ve 7. albümleri de peşi sıra gelmesiyle turneler, etkinlikler, konserler düzenlemiştir. Hatta TV şovlarına davetler alarak ardı arkası kesilmeyen bir popülerite kazanmıştır. Zamanla her geçen gün daha iyiye gitmeyi başaran Hasan Çoban Türküleri ile hayat vermeye devam ediyor.