GÜNDEM

Hayvan Dostlarınız İçin Güvenli Bir Seçim, Şirin Pati Veteriner Kliniği!

Tecrübe konusuna bir hayli önem veren Şirin Pati Veteriner Kliniği 2021 yılında Ocak ayı içerisinde kurulmuştur.

Hayvan Dostlarınız İçin Güvenli Bir Seçim, Şirin Pati Veteriner Kliniği!

Tecrübe konusuna bir hayli önem veren Şirin Pati Veteriner Kliniği 2021 yılında Ocak ayı içerisinde kurulmuştur. Tam donanım içerisinde hizmet vermekle olan yükümlülüğünü de atlamadan devamlılığını sağlayan veteriner kliniği, bakım ve tedavi konusunda da teknolojik gelişimleri takip etmekte ve buna uygun bir biçimde uygulama yapmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu ter türlü artıyı, her daim sevgili dostlarımızın yararına harcayan, onlara bu konuda en iyi hizmeti sunmak adına sürekli olarak gelişime açık olan klinik, bilimin gücüne de inanmaktadır. İçlerinde var olan sevginin, bu hizmeti sunma konusundaki önemini de dikkate almaktadır. Bu yüzden de kendi ekibi içerisinde bunu iş olarak görmekten çok bir sevgi bağı olarak görmeyi daha doğru kabul etmektedir. Yapılan işin önemini atlamadan, hasta olan hayvan dostlarımızın bakımını üstenen kişilerle iyi ve sağlam ilişkiler kurabilmektedir.

Tercihlerinizi Yönlendirmekten Pişmanlık Duymayacağınız Veteriner Kliniği!

Mevki olarak Bağcılar veteriner olarak geçmekte olan klinik aynı zamanda yakın çevresindeki alanlarda da hizmete açıktır. Yani Başakşehir, Halkalı, Göztepe gibi yerlerden ulaşım sonrasında kinlik sizlere istediğiniz hizmeti sunma konusunda açıktır. Açık adresine de rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ayrıca acil durumlarda, muayenede, yataklı tedavi gereken durumlarda, eczane işlemlerinde olduğu gibi pet kuaför ve pet market ihtiyaçlarınızda da tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için daha da iyi adımlar atmaya odaklı olan klinik içerisinde köpek, kuş, kedi veteriner ihtiyaçlarına karşı gereken her detaya ulaşım sağlayabilirsiniz.