GÜNDEM

Hediyelik eşyalara modern bir dokunuş Desen Sanat’ta

Desen Sanat Kapadokya'nın göbeğinde ahşap malzemelerle hediyelik ürünler üreten ufku geniş bir işletme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hediyelik eşyalara modern bir dokunuş Desen Sanat’ta

Desen Sanat Kapadokya'nın göbeğinde ahşap malzemelerle hediyelik ürünler üreten ufku geniş bir işletme olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma son derece etkin ve verimli bir personeli bünyesinde istihdam etmek de ve tasarım ağını genişletmektedir. Firmanın ürün yelpazesi içerisinde son derece verimli duvar saati çeşitleri ve hediyelik eşyalar bulunmaktadır. Masa setleri, duvar saati, isimlikler, kalem kutuları, hediyelik kutular ve hatta ahşap davetiye çeşitleri de firmanın ürünleri arasında yer almaktadır. Şık duvar saatleri deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Desen Sanat bu anlamda Türkiye'nin dört bir yanına hediyelik eşya satışını e ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirir.

Desen Sanat dijital dünyaya hızlı bir şekilde adapte olmuştur

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ dijital çağ olarak adlandırılmaktadır ve alışveriş faaliyetlerinden sanatsal faaliyetlere, eğitim faaliyetlerinden tanıtım faaliyetlerine kadar birçok sektör dijital dünyaya ayak basmıştır. Özellikle 2020 yılında hayatımıza giren koronovirüs pandemi süreci ile birlikte alışveriş siteleri online platformlardaki etkinliklerini daha da arttırmaktadır. Bu eğilimi gören Desen Sanat son derece etkin ve verimli bir Habip sitesini hayata geçirerek müşterilerinin internet platformları üzerinden alışveriş yapmalarına katkı sağlamaktadır. Başta duvar saati modelleri olmak üzere birçok hediyelik eşya modellerini güvenli ödeme seçenekleri ile internet üzerinden satın almak desen sanat ile mümkündür. Ayrıca firma ürünlerinin son derece hızlı ve sağlam bir şekilde müşterilerine ulaştırır.