GÜNCEL

Her Odaya Farklı Avize

Her Odaya Farklı Avize

Her Odaya Farklı Avize

 

Avize denilince çoğu insanın aklına lüks, görkemli, kristal ve parıltılı kocaman demir lambalar gelmektedir. Fakat artık modern dünyada avizeler daha modern, çeşitlerine göre biraz daha minimal hale gelmiştir. Ve eskiye göre çok daha rahat ulaşılabilir olduğu için neredeyse her evde dekoratif olarak kullanılmaktadır. Avizeler ev sahiplerinin kişisel zevk ve tarzlarını yansıtan en özel şeylerden biri haline gelmiştir. Çocuk odası avizesi   Evinizin tarzını değiştirmenin ve farklı bir katmanın en kolay yollarından birisi de avizeleri elden geçirmek olacaktır.

Genel bir oda aydınlatması için kullanılan en iyi seçenek avizelerdir. Çevresine zarafet ve cazibe saçan avizeler odaları ışıkla doldururlar. Ancak doğru ve kaliteli bir aydınlatma için odanızda bulunan diğer aydınlatmalar ile görsel ve ışık açısından uyumlu olmalıdır. Her oda için farklı tarz ve modellerde avize vardır. Salon avizeleri ile çocuk odası avizeleri büyük değişkenlik göstermektedir.

Avize Boyutu

Avizeler bulunduğu odaya hem ışık hem de büyüklük açısından uyum göstermelidir. Odaya göre küçük gelen bir avize çok dikkat çekici gözükür ve kötü yönlü bir manzara sergiler. Küçük ve büyük bir avize arasında kalmışsanız büyük olanı tercih ediniz. İç dekorasyon uzmanları, avizeleri uygun ölçüden biraz daha büyük olanlar yönünde tercih kılarlar. Avizenizin biraz daha büyük olması küçük olmasından çok daha iyi bir seçenektir. Odanın içinde negatif yönde göze çarpmaz.