GÜNDEM

İBF Doğan En İyi İnşaat Firması

İyi bir fikir sloganı ile Doğan İnşaat Firması, taşeron ve inşaat sektöründe deneyimli olan kişiler tarafından 1977 yılında kuruldu.

İBF Doğan En İyi İnşaat Firması

İyi bir fikir sloganı ile Doğan İnşaat Firması, taşeron ve inşaat sektöründe deneyimli olan kişiler tarafından 1977 yılında kuruldu. Satılık daire ve yapı projeleri ile birlikte firma, Kayseri bölgesinde herkesin ev sahibi olabilmesi adına uzun yıllardır çalışmalarını sürdürüyor. Şuanda Kayseri merkez olarak hizmet vermeye devam eden İBF Doğan İnşaat, 17 farklı tamamlanmış Kayseri konut projeleri ile de başarılı bir şekilde adından söz ettiriyor.

İBF Doğan İnşaat Firması, kurulduğu ilk dönemden itibaren resmi olarak verilen belgeleri ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Vergi dairesinden aldığı izni ve çeşitli yetki belgeleri firmanın yaptığı işin kalitesini de herkese kanıtlıyor. Üstelik tüm konut projeleri depreme dayanıklı olacak şekilde tasarlanarak yapılıyor. Özellikle de bina yapı ve tasarımları herkesin beğeneceği türden ve olduk uygun fiyatlı satışa sunmaya dikkat ediliyor. Bu sayede inşaat firması, bulunduğu sektördeki konumunu standartların da üstüne çıkardığını söyleyebiliriz.

İBF Doğan İnşaat Konut Projeleri

Şimdiye kadar 8 farklı bölgede 17 konut projesi tamamlayan İBF Doğan İnşaat Firması, her projesinde de ustalıkla çalışan işçiler ve proje yönlendirmeleri ile birlikte ilerlemiştir. Bu bağlamda ortaya çıkan sonuç Kayseri bölgesinde oldukça revaç görmektedir. Firmanın vizyonu, müşteri memnuniyeti altında Kayseri satılık daire konusunda bir numara olmaktır. Bununla birlikte Uğur Evler, Sümer, Şeker, Tınaztepe ve İldem gibi bölgelerde firma konut projelerini tamamlamıştır. Üstelik faizsiz ve kredisiz şekilde evlerin satışı da uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır.