GÜNDEM

İlişkinizdeki Problemleri Paylaşın!

Herkesin yaşadığı problemler karşısında birilerinden destek almaya ihtiyacı vardır. Hatta bazen, doğru kişilerden destek almak, sizler için oldukça büyük avantajlar da oluşturabilir.

İlişkinizdeki Problemleri Paylaşın!

Herkesin yaşadığı problemler karşısında birilerinden destek almaya ihtiyacı vardır. Hatta bazen, doğru kişilerden destek almak, sizler için oldukça büyük avantajlar da oluşturabilir. Çünkü bazen en küçük problemler bile sizin için önemli olduğunda, çıkmaza sürüklenmenize neden olabilir. Smokinli de işte tam bu konuda yanınızda yer alıyor. İnternet platformu olarak hizmet veren Smokinli, sizleri sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir platform üzerinde buluşturuyor. Bu da aslında soru cevapların yapıldığı, problemlerinize etkili cevaplar bulabildiğiniz bir ortamın var olduğu anlamına geliyor.

Smokinli sizin taviz vermek konusunda aklınıza takılan soruları yönlendirmeniz ile sizlere, psikologların cevaplarını gönderiyor. Yani platform üzerinden sorularınızı psikologlar cevaplamış oluyor. Sorularınıza gönderilen cevaplardan da bu sayede emin olabiliyorsunuz. Ayrıca bu kısımda, sorulan soruların neyle ilgili olduğu konusunda da bir kısıtlama yok. Kadın erkek ilişkileri hakkında çözümleyemeyeceğiniz birçok problem olabileceğinden Smokinli size destek vermeye devam ediyor. Mesela, eğer sohbet konusu açmak konusunda kendinizi başarısız hissediyorsanız bunu paylaşabiliyorsunuz.

 İlişkiler Hakkında Sorulanlarla Kendi Çözümünüzü Bulun!

Smokinli sadece problemlerinizi paylaşabildiğiniz ve cevap alabildiğiniz bir site değil.  Bu site üzerinden aynı zamanda başkalarının sorduğu soruları da görebiliyorsunuz. Soruların cevaplarını görebildiğiniz gibi sizlerde yeni cevaplar oluşturabiliyorsunuz. Bu hem etkileşimi güçlendirirken hem de sizlerin de aynı problemleri yaşıyor olmanız durumunda cevaplardan yararlanabilmenizi sağlıyor. Erkeklerin flört sinyalleri, erkek arkadaşı unutamama gibi daha birçok konuda cevap bulabilmeniz de mümkün.