GÜNDEM

İmece Mobil Uygulaması Tarımsal Faaliyetleride Dijitale Taşıyor

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ dijital çağ olarak adlandırılıyor ve bütün sektörler dijital çağa ayak uydurma kapsamında birtakım yenilikler yapıyor.

İmece Mobil Uygulaması Tarımsal Faaliyetleride Dijitale Taşıyor

 

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ dijital çağ olarak adlandırılıyor ve bütün sektörler dijital çağa ayak uydurma kapsamında birtakım yenilikler yapıyor. Bu anlamda İmece Mobil uygulaması da tarımsal faaliyetlerin dijital tarım pazarı faaliyetlerinin ve buna ilişkin diğer bütün hizmetlerin internet üzerinden verilip paylaşıldığı bir mobil uygulamayı hayata geçiriyor. Ama sahnesinde çiftçiler ürünlerini ederi fiyattan pazarla ya biliyor ve haldeki fiyatların hangi aşamada olduğunu yakından takip edebiliyor. Dijital pazarlamanın farklı bir türevi olarak da karşımıza çıkan İmece Mobil uygulamasında çiftçilerin kredi tercihleri ile ilgili olabilecek bilgilerde paylaşılıyor.

İmece Mobil uygulamasında son derece faydalı ve ücretsiz özellikler var

İmece Mobil uygulamasında ücretsiz olarak sunulan ve çiftçilerin son derece faydasına olan birtakım sekmelerde bulunuyor. Bu sekmelerden önemlisi uygulama içerisinde yer alan uzmana sor butonu olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği gibi özellikle koronavirüs tedbirleri kapsamında bazı hastalıkların tedavisi ve hastaların doktorlarla karşılaşma süreci bile dijital platformlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu anlamda çiftçilerin de tarımsal faaliyetler noktasında karşılarına çıkabilecek sorunları ulaştırmaları ve bu sorunları çözebilecek öneriler elde edebilmeleri için uzmanlar ile temasa geçebilecekleri uzmana sor bölümü yer alıyor. Bu uzmana sor bölümü sayesinde çiftçiler herhangi bir yere seyahat etmeden bulundukları bölgeden tarımsal faaliyetleri gerçekleştirdikleri alandan ayrılmadan bu faaliyetleri esnasında karşılarına çıkabilecek sorunları uzmanlarla direkt temas kurarak ücretsiz bir şekilde çözüme ulaştırabiliyor.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/teklif-iste-ver/